Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

155.000 €

Apartament de vanzare 40 mp Zorilor str. Observ ...

Vest, Alba Iulia

1 camere
40 mp
Etaj 2
2012
Agenție

1 lună în urmă
1

90.500 €

APARTAMENT 2 CAMERE I BLOC NOU I ETAJ INTERMEDI ...

Vest, Alba Iulia

2 camere
53 mp
Etaj 4 / 6
2026
Agenție

2 luni în urmă
4

72.500 €
25 € / mp

Teren intravilan | 2900 mp | 12.5 ml deschidere ...

Vest, Alba Iulia

2.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

0 €

Teren cu toate utilitatile

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
9

83.000 €

Casa de vanzare in Cugir

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

70.000 €

Vand apartament 2 camere

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1
2009

Agenție

1 lună în urmă
1

883.600 €

Teren intravilan 4418 mp in Alba Iulia oportuni ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

f.s. 23 m
Agenție

3 luni în urmă
10

95.000 €

De vanzare Apartament 2 camere, zona Ultracentr ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
3

21.000 €
40 € / mp

TEREN INTRAVILAN 525 MP, ZONA LINISTITA, ALBA I ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

525 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

105.000 €
150 € / mp

Teren 700 mp + fundatie | zona Schit | POT 40% ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp
700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

49.500 €

Apartament 1 camera, 30 mp Mobilat si utilat co ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
15

225.000 €

Casa noua, finisaje premium disponibila din iul ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
93 mp
399 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

230.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE LA VILA, 150 MP, ULTRACENTR ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

4 luni în urmă
8

90.000 €

Apartament, complet mobilat

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
7

93.000 €

Apartament 2 camere, Ultracentral, Boxa, Bloc N ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
61 mp
5E
Agenție

3 luni în urmă
6

49.500 €

Garsoniera finisata, mobilata, utilata, zona Su ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
1

330.000 €
150 € / mp

Teren 2200 mp parcelabil + fundatie | zona Schi ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

193.500 €
30 € / mp

Teren intravilan ideal pentru dezvoltare rezide ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

6.450 mp
6.450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

34.500 €
126.84 € / mp

Teren intravilan cu utilitati 272 mp zona Orizo ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

272 mp
272 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

95.900 €

Ap.2 Camere |Bloc Nou cu Panouri Solare|Etaj 2 ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
13

75.000 €

Apartament Spatios cu 3 Camere, Alba Iulia Cart ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 4
1975
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

170.000 €

Casa individuala + teren generos 2712 mp Oarda, ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
184 mp
2.712 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

46.000 €
105.02 € / mp

Teren construibi 438 mp., toate utilitatile, ca ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

438 mp
438 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

210.000 €

Casa individuala cu 5 camere si garaj de vanzar ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
205 mp
Agenție

3 luni în urmă
3

58.000 €
145.36 € / mp

Teren de vanzare 399mp in ORIZONT cu utilitatil ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

399 mp
399 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

229.000 €
191.15 € / mp

Teren intravilan,1198 mp,23 ml,Centru Ultracent ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.198 mp
1.198 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

89.500 €

Spatiu comercial configurabil in bloc nou, pred ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

39.000 €
100 € / mp

Parcela teren cu utilitati

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

390 mp
390 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

140.000 €
100 € / mp

Teren 1400mp de vanzare zona Valea Popii

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
13

150.000 €

De vanzare Casa situata in Oarda

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
100 mp
457 mp teren