Proprietăți unice: 2888
Proprietari: 175
Agenție

3 zile în urmă
2

73.800 €
180 € / mp

TEREN INTRAVILAN I DE VANZARE I 410 MP I CETATE ...

Cetate, Alba Iulia

410 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
8

78.000 €

Apartament de vânzare cu 2 camere in Cetate Alb ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
52 mp
Etaj 8 / 10
1974
Agenție

5 zile în urmă
1

91.800 €
170 € / mp

TEREN Intravilan 540 mp si 650 mp. in Alba Deal ...

Cetate, Alba Iulia

540 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
2

47.900 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 1200 mp | NECONSTRUIBIL | Zona ...

Cetate, Alba Iulia

1.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 zile în urmă
7

85.000 €

Apartament de vânzare | 2 camere | decomandat | ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

5 zile în urmă
10

78.990 €

Apartament 2 Camere, Complet Mobilat, Zona Ceta ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
51 mp
Etaj 4 / 4
1982
Agenție

5 zile în urmă
4

169.900 €
189.20 € / mp

Teren Intravilan 900 mp | Toate utilitățile | Z ...

Cetate, Alba Iulia

898 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

29.990 €
59.98 € / mp

Teren intravilan 500 mp | ORIZONT | Alba Iulia ...

Micești, Alba Iulia

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

92.000 €

Apartament 2 camere, 53 mp utili, 2 balcoane, b ...

Ampoi 3, Alba Iulia

2 camere
53 mp
Etaj 6 / 7
2023
Agenție

1 săptămână în urmă
1

18.000 €
40.09 € / mp

TEREN INTRAVILAN I 449 MP I DE VANZARE I ALBA I ...

Micești, Alba Iulia

449 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
10

110.000 €

Apartament 2 Camere 52 m2 +2 Balcoane de 20 m2

Ampoi 3, Alba Iulia

2 camere
52 mp
Etaj 1
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
6

29.900 €

Garsonieră de Vânzare, 24mp, Etaj 3, Zona Cetat ...

Cetate, Alba Iulia

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
1

74.900 €
106.24 € / mp

Teren intravilan | 705 MP | ZONA SCHIT | TOATE ...

Cetate, Alba Iulia

705 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

160.000 €

Vanzare Spatiu Comercial finisat si renovat 80 ...

Ultracentral, Alba Iulia

81 mp utili
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
12

73.000 €

Casă veche cu 3 camere, 259 mp teren, la asfalt ...

Central, Alba Iulia

3 camere
75 mp
259 mp teren
1974
Agenție

1 săptămână în urmă
2

39.990 €
89.06 € / mp

Teren intravilan | 449 MP | AMPOI III | TOATE U ...

Ampoi 3, Alba Iulia

449 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
8

265.000 €

CASA NOUA I 4 CAMERE I FINISATA I ALBA IULIA I ...

Micești, Alba Iulia

4 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

300.000 €

Casa 4 camere, 2 garaje, 652 mp teren, zona exc ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
100 mp
652 mp teren
1960
Agenție

1 săptămână în urmă
1

42.000 €
105.79 € / mp

Teren 397 mp cu autorizație de construire | Car ...

Micești, Alba Iulia

397 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
11

99.990 €

Apartament 3 Camere Superfinisat, Etaj 1 , Ceta ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
14

97.000 €

Apartament 3 camere, mobilat, utilat, etaj 2, C ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
53 mp
Etaj 2 / 4
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
2

120.000 €

Casă cu 4 camere în Partoș, Alba Iulia – Teren ...

Partoș, Alba Iulia

4 camere
146 mp
480 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

1 săptămână în urmă
6

249.490 €

Casă Individuală în CENTRU | 7 CAMERE | Teren 3 ...

Central, Alba Iulia

7 camere
102 mp
380 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
2

614.900 €
150.42 € / mp

Teren intravilan | 4088 MP | MICEȘTI | TOATE UT ...

Micești, Alba Iulia

4.088 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

81.900 €

Apartament 2 camere | 51 mp | Boxa | Cetate

Cetate, Alba Iulia

2 camere
51 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
7

79.900 €

Apartament 2 camere decomandate | 54 mp | Renov ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
54 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

350.000 €

Casa de vanzare Alba Iulia Cetate

Cetate, Alba Iulia

7 camere
120 mp
250 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

88.000 €

Apartament 2 camere decomandate | 50 mp | Renov ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
50 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

76.500 €

Apartament cu 2 camere de vânzare in Alba Iulia

Ampoi 1, Alba Iulia

2 camere
52 mp
Etaj 3
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

82.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE I DE VANZARE I 56 MP I CETA ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
4E