Proprietăți unice: 21
Proprietari: 1
Agenție

14 ore în urmă
3

55.000 €
18.97 € / mp

Teren Inravilan de Hala 2900mp, 60ml Deschidere

Sud, Alba Iulia

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

350.000 €

Gospodarie, casa cu 5 camere si 8272 mp teren, ...

Sud, Alba Iulia

6 camere
247 mp
8.272 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

350.000 €

Casa individuala | De vanzare | 200 mp | 8140 m ...

Sud, Alba Iulia

4 camere
200 mp
8.140 mp teren
f.s. 40 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

57.200 €
26 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona Oarda cu ut ...

Sud, Alba Iulia

2.200 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

39.900 €
24.94 € / mp

Teren intravilan | 1600 mp | 16 ml deschidere | ...

Sud, Alba Iulia

1.600 mp teren
f.s. 16 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
4

58.000 €
59.900 €
25 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona Oarda 2320 ...

Sud, Alba Iulia

2.320 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 58,000 € și 72.000 €
Agenție

2 luni în urmă
3

150.000 €
30 € / mp

Teren intravilan 5000 mp de vanzare pe soseaua ...

Sud, Alba Iulia

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

20.990 €
28.83 € / mp

Teren intravilan de vanzare 700mp in Oarda

Sud, Alba Iulia

728 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
22

190.000 €

Casa 5 Camere, 2 Bai, 600mp Teren, Zona Oarda

Sud, Alba Iulia

5 camere
180 mp
600 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

2 luni în urmă
19

180.000 €

CASA NOUA I 105 MP I 4 CAMERE I ALBA IULIA I FI ...

Sud, Alba Iulia

4 camere
105 mp
150 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

129.000 €
35.83 € / mp

Teren intravilan, 3600 mp, la sosea, toate util ...

Sud, Alba Iulia

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

99.000 €
12.80 € / mp

Oportunitate investitie. Oarda de Jos, 16 parce ...

Sud, Alba Iulia

7.737 mp teren
f.s. 21 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
19

235.000 €

1/2 Duplex nou, 4 camere, finisat la cheie, 300 ...

Sud, Alba Iulia

4 camere
108 mp
300 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

11 luni în urmă
14

145.000 €

De vanzare casa 4 camere, 939mp teren, Oarda de ...

Sud, Alba Iulia

4 camere
100 mp
939 mp teren
f.s. 16.5 m
Agenție

11 luni în urmă
38

425.000 €

Casa 5 Camere, 2 Bai, 1900 mp Teren, Zona Oarda

Sud, Alba Iulia

5 camere
300 mp
1.887 mp teren
2011
Agenție

Mai mult de un an
8

300.000 €

Spatiu Comercial 288 mp Configurabil, Strada Pr ...

Sud, Alba Iulia

288 mp utili
400 mp teren
2010
Agenție

Mai mult de un an
3

18.500 €
12.76 € / mp

Teren Intravilan de vanzare 783 mp

Sud, Alba Iulia

783 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

180.000 €
10.40 € / mp

Teren intravilan | 17300 mp | 20 de parcele | S ...

Sud, Alba Iulia

17.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

26.900 €
28.77 € / mp

Teren intravilan de vanzare in suprafata de 935 ...

Sud, Alba Iulia

935 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
21

149.000 €

Casa 4 camere, S+P+1, semifinisata, 1424 mp ter ...

Sud, Alba Iulia

4 camere
180 mp
1.424 mp teren
f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

80.000 €

De vanzare ap. 1 camera, nou, centru

Sud, Alba Iulia

1 camere
37 mp
Etaj 1

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
1

38.400 €
24 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1600 mp - OARDA

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

115.000 €

Apartament cu 3 camere,terasa si garaj

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
2019
8E
Agenție

1 lună în urmă
8

179.000 €

Duplex in INIMA Orasului Alba Iulia! | 180 mp | ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
180 mp

Agenție

3 luni în urmă
5

97.500 €
25 € / mp

Teren intravilan 3900 mp de vanzare pe Centura ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

225.000 €
77.59 € / mp

Teren cu PUZ aprobat & Autorizatie de construct ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

295.000 €

Casa individuala S+P+E, 521 mp utili, teren 100 ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

7 camere
521 mp
1.004 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

203.000 €
70.07 € / mp

Teren intravilan construibil 2897 mp cu 2 desch ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.897 mp
2.897 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

295.000 €

Casa,

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

101.250 €
150 € / mp

Teren de vanzare 675 mp zona Schit cu apa, cure ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

675 mp
675 mp teren