Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
30

6.600.000 €

Proprietate Industriala - 16000 mp - Productie ...

Vest, Sebeș

Agenție

Mai mult de un an
17

7.986.000 €
6.600.000 €

DE VANZARE Hala | 17.230mp | 4MW | 3ha Teren | ...

Vest, Sebeș

Agenție

4 luni în urmă
8

72.500 €

Apartament 2 camere, cartier Lucian Blaga, Ultr ...

Vest, Sebeș

2 camere
50 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezvoltator
Comision 0%

Mai mult de un an
11

145.560 €
120.298 €

Apartament cu 3 camere-BLOC NOU-Sebes-San Casa- ...

Vest, Sebeș

3 camere
72 mp
Etaj 3 / 6
2025

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
6

26.000 €

Apartament de vanzare in Cugir

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Agenție

1 lună în urmă
12

89.000 €
5 € / mp

Teren De Vanzare In Zona Purcareti, Jud. Alba. ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

17.800 mp
17.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

89.900 €

Apartament 2 camere, 55.25 mp, bloc nou + parca ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
55,25 mp
Etaj 3
2026
Anunț publicat de 7 agenții cu prețuri cuprinse între 89,900 € și 91.900 €

Agenție

3 luni în urmă
20

105.000 €

Cabana De Vanzare Strungari-Tonea, Jud. Alba

Central, Sebeș

La ~5km distanță

6 camere
120 mp
712 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
16

105.000 €

Oferta. Apartament De Vanzare In Sebes, Bloc No ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

3 camere
94 mp
Parter / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
14

85.000 €

Apartament De Vanzare In Sebes, 2 Camere, Bloc ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
13

99.500 €

Apartament de vanzare complet renovat ?i utilat ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
1

53.000 €
37.06 € / mp

Teren 1430 mp Lancram Sebes | Utilitati pe tere ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.430 mp
1.430 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

79.000 €

Apartament De Vanzare In Sebes, Bloc Nou, 2 Cam ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
1

150.300 €
29.94 € / mp

Teren 5.020 mp in Petresti Zona cu potential ri ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

5.020 mp
5.020 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

180.000 €

Penthouse 4 camere, 114 mp + terasa 64 mp | Par ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
114 mp
Etaj 3
Agenție

5 luni în urmă
4

27.000 €
15.30 € / mp

Teren 1.765 mp, sub Barajul Capalna

Central, Sebeș

La ~5km distanță

1.765 mp
1.765 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

24.000 €

Afacere de vanzare, cafenea cu fast food la che ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

74 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
17

224.000 €

Casa individuala, 180 mp utili,Sebes

Central, Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
200 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

18.000 €

Teren intravilan, 500 mp, perfect pentru casa d ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

78.000 €

Vand apartament in Lucian Blaga

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
7

165.000 €

Casa insiruita, 3 camere, terasa, curte, mobila ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
106 mp
400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

130.000 €

CASA 4 CAMERE |90 MP UTLI | TEREN 1300 MP | OCO ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
90 mp
1.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

240.000 €

Proprietate de vanzare doua locuinte pe acelasi ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
215 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

50.000 €
12.82 € / mp

Teren de vânzare extravilan sebeș zona salane

Sud, Sebeș

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
12

224.000 €

Casa noua la cheie cu 3 dormitoare si gradina, ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

106 mp
257 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

59.000 €

Casa de vanzare in comuna CUT, jud. Alba

Central, Sebeș

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

55.000 €

Apartament de vinzare Sebes Alba

Central, Sebeș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

135.000 €

Casa De Vanzare In Petresti-Sebes, Str. Mihai V ...

Central, Sebeș

La ~5km distanță

365 mp
676 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

180.000 €

Casa individuala la cheie cu 3 dormitoare,2 bai ...

Sebeș

La ~5km distanță

5 camere
141 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

23.000 €
25.000 €
32.30 € / mp

Teren intravilan, 700 mp - Vintu de jos

Central, Sebeș

La ~5km distanță

712 mp
712 mp teren