Case Terenuri
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
9

177.000 €
180.000 €

Casa individuala in Alba Iulia

Nord, Alba Iulia

3 camere
110 mp
198 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

52.500 €
105 € / mp

Teren Intravilan | De vanzare | 500 mp | 25 ml ...

Nord, Alba Iulia

500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
7

53.000 €
121.28 € / mp

Teren intravilan | 437 mp | 15 mp deschidere | ...

Nord, Alba Iulia

437 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
11

199.900 €

Casa noua de vânzare in Orizont

Nord, Alba Iulia

4 camere
150 mp
327 mp teren
2007

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 săptămâni în urmă
1

38.400 €
24 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1600 mp - OARDA

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.600 mp
1.600 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

115.000 €

Apartament cu 3 camere,terasa si garaj

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
88 mp
2019
8E
Agenție

1 lună în urmă
8

179.000 €

Duplex in INIMA Orasului Alba Iulia! | 180 mp | ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
180 mp

Agenție

3 luni în urmă
5

97.500 €
25 € / mp

Teren intravilan 3900 mp de vanzare pe Centura ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3.900 mp
3.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

225.000 €
77.59 € / mp

Teren cu PUZ aprobat & Autorizatie de construct ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.900 mp
2.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

295.000 €

Casa individuala S+P+E, 521 mp utili, teren 100 ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

7 camere
521 mp
1.004 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

203.000 €
70.07 € / mp

Teren intravilan construibil 2897 mp cu 2 desch ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.897 mp
2.897 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
14

295.000 €

Casa,

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
190 mp
Agenție

3 luni în urmă
1

101.250 €
150 € / mp

Teren de vanzare 675 mp zona Schit cu apa, cure ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

675 mp
675 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

153.000 €

Vand casa semifinisata

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
120 mp
Agenție

1 lună în urmă
2

55.120 €
130 € / mp

Teren intravilan cu apa si canal la limita prop ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

424 mp
424 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

76.000 €

apartament 2 camere zona Centru Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Parter / 3
1980
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

100.000 €

Vand apartament 70 mp in Alba Iulia

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Etaj 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

159.000 €

Casa moderna cu 4 dormitoare si teren 600 mp Ig ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

99.500 €

Apartament 2 camere zona Ampoi

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 7
2020
Agenție

1 lună în urmă
1

105.000 €
150 € / mp

Teren 700 mp + fundatie | zona Schit | POT 40% ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

78.500 €
80.000 €

Apartament 1 camera in bloc nou 2022 | Ultracen ...

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 2
2022
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 78,500 € și 80.000 €
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

5.500.000 €
110 € / mp

Teren intravilan 5 ha Alba Iulia zona reziden?i ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

140.000 €

Apartament 3 camere de vanzare Alba Iulia, zona ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

245.000 €

Casa superba de vanzare in Alba Iulia

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
180 mp
Agenție

5 luni în urmă
1

169.900 €
208.98 € / mp

Teren intravilan | TOATE UTILITATILE | 813 mp | ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

813 mp
813 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.300.000 €

Teren intravilan 11.500 mp | La asfalt | Zona b ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

170.000 €

CASA LA ROSU DE VANZARE IN OARDA, LA 170000

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
131 mp
2.712 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

124.000 €

Apartament 3 camere Ultracentral

Ultracentral, Alba Iulia

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
1988
5E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

56.000 €

Casa de vanzare in sat Feisa Comuna Jidvei, jud ...

Exterior Vest, Alba Iulia

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

120.000 €

Vand apartament cu doua camere situat intr-una ...

Central, Alba Iulia

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 3
3E