Proprietăți unice: 1145
Proprietari: 45
Agenție

1 săptămână în urmă
2

47.900 €
39.92 € / mp

Teren Intravilan 1200 mp | NECONSTRUIBIL | Zona ...

Cetate, Alba Iulia

1.200 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
7

85.000 €

Apartament de vânzare | 2 camere | decomandat | ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
52 mp
Etaj 1
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

78.990 €

Apartament 2 Camere, Complet Mobilat, Zona Ceta ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
51 mp
Etaj 4
1982

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

169.900 €
189.20 € / mp

Teren Intravilan 900 mp | Toate utilitățile | Z ...

Cetate, Alba Iulia

898 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
6

29.900 €

Garsonieră de Vânzare, 24mp, Etaj 3, Zona Cetat ...

Cetate, Alba Iulia

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție

1 săptămână în urmă
1

74.900 €
106.24 € / mp

Teren intravilan | 705 MP | ZONA SCHIT | TOATE ...

Cetate, Alba Iulia

705 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
17

300.000 €

Casa 4 camere, 2 garaje, 652 mp teren, zona exc ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
100 mp
652 mp teren
1960
Agenție

1 săptămână în urmă
11

99.990 €

Apartament 3 Camere Superfinisat, Etaj 1 , Ceta ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
55 mp
Etaj 1
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
14

97.000 €

Apartament 3 camere, mobilat, utilat, etaj 2, C ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
53 mp
Etaj 2
1975
Agenție

1 săptămână în urmă
4

81.900 €

Apartament 2 camere | 51 mp | Boxa | Cetate

Cetate, Alba Iulia

2 camere
51 mp
Parter
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
7

79.900 €

Apartament 2 camere decomandate | 54 mp | Renov ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
54 mp
Parter
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

350.000 €

Casa de vanzare Alba Iulia Cetate

Cetate, Alba Iulia

7 camere
120 mp
250 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

88.000 €

Apartament 2 camere decomandate | 50 mp | Renov ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
50 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
15

82.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE I DE VANZARE I 56 MP I CETA ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
56 mp
Etaj 3
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
19

72.000 €

APARTAMENT 2 CAMERE I DE VANZARE I 56 MP I CETA ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
56 mp
Etaj 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
10

98.000 €

Apartament 3 camere, 65 mp utili, 2 bai, etaj 2 ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
65 mp
Etaj 2
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
7

72.000 €

Vanzare apartament doua camere Alba Iulia - Cet ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
50 mp
Etaj 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

82.000 €

Apartament doua camere de vanzare in Alba Iulia ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

89.500 €

Apartament 3 camere | De vanzare | 70 mp | Etaj ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

260 €

Apartament 2 camere | De inchiriat | 50 mp | Et ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
50 mp
Etaj 1
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

82.000 €

Apartament 2 camere | De vanzare | 46 mp | Etaj ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
46 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

90.000 €

Apartament decomandat 2 camere de vânzare | 47 ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
47 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

43.600 €
122.47 € / mp

Teren intravilan | Autorizatie constructie | Al ...

Cetate, Alba Iulia

356 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

98.000 €

APARTAMENT 3 CAMERE I DECOMANDAT I ETAJ 2 I MOB ...

Cetate, Alba Iulia

3 camere
65 mp
Etaj 2
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

155.000 €
165.000 €

Apartament 4 camere | 102 mp + curte 100 mp | Z ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
102 mp
Demisol
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

255.000 €
264.000 €

Casă individ. CETATE Dealul Furcilor 326 mp Ter ...

Cetate, Alba Iulia

4 camere
127 mp
326 mp teren
2011
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

76.500 €

Apartament 2 camere | 50 mp | Etaj 1 | Cetate - ...

Cetate, Alba Iulia

2 camere
50 mp
Etaj 1
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

250.000 €

Casa Individala 4 Camere, 3 Bai, Zona Cetate

Cetate, Alba Iulia

4 camere
120 mp
250 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

250.000 €

Casa tip duplex de vânzare in Alba Iulia

Cetate, Alba Iulia

4 camere
130 mp
300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

375.000 €

Casa 460 mp constr. D+P+1+M cu 426 mp teren CET ...

Cetate, Alba Iulia

14 camere
440 mp
426 mp teren
2001