Proprietăți unice: 61
Proprietari: 10
Agenție

3 zile în urmă
8

175.000 €

casa P+E cu 2 intrari, 240 mp, 7 cam, in Becic ...

Becicherecu Mic

7 camere
200 mp
800 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

140.000 €

Casa de vanzare

Becicherecu Mic

4 camere
120 mp
Agenție

5 zile în urmă
8

140.000 €

Casa de vanzare

Becicherecu Mic

4 camere
120 mp
120 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
11

125.990 €

Duplex in Becicherecul Mic, la 15 minute de Tim ...

Becicherecu Mic

3 camere
78 mp
400 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
10

175.000 €

Casa individuala de vanzare Becicherecu Mic

Becicherecu Mic

4 camere
160 mp
735 mp teren
2020
Agenție

2 luni în urmă
10

145.000 €

Vila, Becicherecu Mic, P+M, 4 camere, 166mp, te ...

Becicherecu Mic

4 camere
166 mp
1.055 mp teren
Individuală
Agenție

3 luni în urmă
14

120.000 €

Casa Renovata Parter Becicherecu Mic,Vatra Vech ...

Becicherecu Mic

4 camere
140 mp
817 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
5

36.000 €
60 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 600 mp,Utilita ...

Becicherecu Mic

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
29

205.000 €

Casa Individuala Becicherecu Mic,P+E,5 Camere,2 ...

Becicherecu Mic

5 camere
200 mp
800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

3 luni în urmă
10

130.000 €

Casa, Becicherecu Mic, parter, 4 camere, 100mp ...

Becicherecu Mic

4 camere
100 mp
800 mp teren
Individuală
Agenție

3 luni în urmă
1

78.795 €
44.77 € / mp

Teren 1760 mp, zona industriala, DN6, Timisoara ...

Becicherecu Mic

1.760 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

150.000 €
46.88 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 3200mp,F.S 40m ...

Becicherecu Mic

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
6

42.000 €
84 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic 500mp,Fs14m,Ut ...

Becicherecu Mic

500 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
7

105.000 €
5.83 € / mp

Vand Teren Extravilan Becicherecu Mic(zona indu ...

Becicherecu Mic

18.000 mp teren
f.s. 70 m
Extravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
18

259.990 €

Lux si Calitate fara Compromis | Casa Moderna P ...

Becicherecu Mic

5 camere
204 mp
430 mp teren
2025
Agenție

5 luni în urmă
15

150.000 €

Finisat la cheie. Acces asfaltat. Disponibil im ...

Becicherecu Mic

4 camere
109 mp
325 mp teren
2024
Agenție

6 luni în urmă
16

155.000 €

Casa Individuala Becicherecu Mic,P+M,5 Camere,2 ...

Becicherecu Mic

5 camere
130 mp
320 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

6 luni în urmă
4

55.000 €
49.82 € / mp

Teren Intravilan Becicherecu Mic In Vatra Satul ...

Becicherecu Mic

1.104 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
25

145.000 €

Individuala P+M Becicherecu Mic,4 Camere,Piscin ...

Becicherecu Mic

4 camere
140 mp
1.050 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

7 luni în urmă
13

129.500 €

Duplex modern cu 5 camere și garaj,Becicherecul ...

Becicherecu Mic

5 camere
120 mp
350 mp teren
2023
Agenție

7 luni în urmă
13

142.000 €

Casa individuala cu 5 camere,3 bai si garaj,Bec ...

Becicherecu Mic

5 camere
170 mp
790 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
13

145.000 €

Casa Individuala Becicherecu Mic,P+M,5 Camere,3 ...

Becicherecu Mic

5 camere
170 mp
790 mp teren
f.s. 4 m
Agenție

9 luni în urmă
28

148.900 €

Apartament modern la duplex în Becicherecul Mic

Becicherecu Mic

4 camere
113 mp
Parter / 1
2024
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

160.000 €

Casa individuala la rosu | Becicherecu Mic |Ter ...

Becicherecu Mic

5 camere
200 mp
2.000 mp teren
f.s. 35 m
Agenție

9 luni în urmă
50

786.500 €

Vila destinatie camin batrani

Becicherecu Mic

30 camere
1.040 mp
715 mp teren
2010
Agenție

9 luni în urmă
10

180.000 €

Vila, P+M, Becicherecu Mic, 4 camere, 140 m, te ...

Becicherecu Mic

4 camere
120 mp
367 mp teren
Individuală
Agenție

10 luni în urmă
3

38.300 €
50 € / mp

SX580 Becicherecu Mic - Teren Intravilan

Becicherecu Mic

766 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

125.000 €

Casa Individuala Becicherecu Mic,Parter,3 Camer ...

Becicherecu Mic

3 camere
93 mp
304 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

10 luni în urmă
34

205.000 €

COMISION 0%. CASA INDIVIDUALA APROAPE DE ORAS.

Becicherecu Mic

5 camere
180 mp
790 mp teren
2010
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
32

135.000 €

COMISION 0% I Duplex 4 dormitoare - 3 băi ...

Becicherecu Mic

5 camere
120 mp
282 mp teren
f.s. 15 m