Proprietăți unice: 14
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

45.000 €
64.29 € / mp

Teren intravilan 7 arii, pozitionat insorit, cu ...

Budiu Mic

700 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

55.000 €
91.36 € / mp

De vanzare teren intravilan 600 mp cu utilitati ...

Budiu Mic

602 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
17

219.900 €

Casa cu 4 camere moderna de vanzare, teren 550 ...

Budiu Mic

4 camere
127 mp
550 mp teren
2019

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

118.000 €

Apartament 2 camere mare

Budiu Mic

2 camere
54 mp
Etaj 3
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

150.000 €

Casa de vanzare zona budiu mic

Budiu Mic

4 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

148.000 €

Casa de vanzare in loc Budiul Mic

Budiu Mic

4 camere
192 mp
Agenție

2 luni în urmă
8

148.000 €

Casa spatioasa in Budiul Mic! 160mp utili!

Budiu Mic

4 camere
160 mp
291 mp teren
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 148,000 € și 151.000 €
Agenție

7 luni în urmă
15

184.599 €

Casa Ultramoderna Zona Budiu

Budiu Mic

4 camere
110 mp
500 mp teren
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 184,599 € și 189.800 €
Agenție

10 luni în urmă
3

68.000 €
79.44 € / mp

Teren intravilan Budiu Mic

Budiu Mic

856 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

Mai mult de un an
4

170.000 €
29.31 € / mp

Teren intravilan - Budiu Mic - Str. Principala

Budiu Mic

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

180.000 €
31.03 € / mp

Teren intravilan Budiu Mic

Budiu Mic

5.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

250.000 €

Casa P+teren 600 mp , utilita?i, Budiu Mic Mure ...

Budiu Mic

3 camere
145 mp
Agenție

11 luni în urmă
8

33.600 €
33.80 € / mp

Teren intravilan | Budiu Mic | 994 mp

Budiu Mic

994 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

275.000 €

Budiu Mic - Vanzare casa 4 camere - Str. Paraul ...

Budiu Mic

4 camere
125 mp
800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
4

44.640 €
62 € / mp

Teren intravilan 720 mp in Tg Mures, str Pasuni ...

Belvedere, Târgu Mureș

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

179.000 €

Locuinta moderna in Livezeni, compartimentare e ...

Belvedere, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

722.000 €
54.97 € / mp

Teren intravilan I 13134 mp I cu poten?ial de b ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~5km distanță

13.134 mp teren

Agenție

2 luni în urmă

179.000 €

Vand casa cu 3 camere in zona Budiului.

Budiului, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
85 mp
290 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă

210.000 €
50 € / mp

Vand 4 parcele de teren intravilan pe str.Meste ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4.200 mp teren
f.s. 114 m
Fâneață
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.584.000 €
110 € / mp

Vând teren intravilan în Tg Mures zona Budiului ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~5km distanță

14.400 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
4

140.000 €
28 € / mp

Vand teren intravilan,strada Budiului, 2 parcel ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

89.000 €
94.900 €

Apartament 2 camere - str. Budiului, intersecți ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 2
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 89,000 € și 89.500 €
Agenție

1 săptămână în urmă
20

158.000 €

Casa de locuit cu 3 camere, curte si garaj pe s ...

Budiului, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
550 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

600.000 €
49.76 € / mp

Teren de vanzare in Budiu Mic

Budiului, Târgu Mureș

La ~5km distanță

12.059 mp teren
f.s. 120 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
5

39.300 €
50 € / mp

Teren, 786 mp, intravilan, Zona Viile 1 Mai

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

786 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

3.946.950 €
350 € / mp

Oportunitate Strategica de Investi?ie Teren 112 ...

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

11.277 mp
11.277 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

50.000 €
50 € / mp

Teren, 1.000 mp, intravilan, Zona Viile 1 Mai

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

70.000 €
50 € / mp

Teren, 1.400 mp, intravilan, Zona Viile 1 Mai

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

1.600.000 €
106.67 € / mp

De vanzare 1,5 ha in Targu Mures

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

15.000 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
9

105.000 €

Apartament cu 3 camere Calea Sighisoarei

Calea Sighisoarei, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
Etaj 4