Case Terenuri
Proprietăți unice: 12
Proprietari: 8
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

21.990 €
21.99 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan constructii, Chece ...

Checea

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
28

49.990 €

COMISION 0% Casa individuala 5 camere Checea - ...

Checea

5 camere
187 mp
1.789 mp teren
f.s. 60 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

8.000 €
9.66 € / mp

Teren intravilan comuna Checea

Checea

828 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

55.000 €

Casa de vanzare Checea 220mp

Checea

6 camere
220 mp
1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

40.000 €

Vand casa in Checea

Checea

140 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

24.000 €
8 € / mp

De vanzare teren casa

Checea

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

65.000 €

De vanzare proprietate cu doua case in aceea?i ...

Checea

190 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
12

61.000 €

De vanzare casa oferta de la proprietar

Checea

3 camere
150 mp
1.748 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
10

44.000 €

Casa de weekend direct de la proprietar

Checea

3.400 mp
3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

50.000 €

Vand casa la 35 km de Timisoara

Checea

3 camere
130 mp
1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

61.000 €

Proprietar ofera casa de vanzare ?i spa?iu come ...

Checea

4 camere
180 mp
1.781 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

55.000 €

Vand casa mare in comuna Checea jud.timis 55000 ...

Checea

6 camere
220 mp
1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
15

76.900 €

Casa de Vanzare Teremia Mare

Cărpiniș

La ~5km distanță

4 camere
112 mp
1.475 mp teren
Agenție