Proprietăți unice: 105
Proprietari: 13
Agenție

19 ore în urmă
25

293.000 €

Vilă cu piscină de vânzare în cartierul Gai, Ar ...

Gai, Arad

5 camere
204,65 mp
781 mp teren
2004
Agenție

Ieri
33

167.000 €

Casa din caramida, în Gai, teren 492, comision ...

Gai, Arad

4 camere
110 mp
492 mp teren
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
1

54.999 €
136.14 € / mp

Teren intravilan Gai, 404 mp, posibilitate plat ...

Gai, Arad

404 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

179.000 €

Casă nouă la cheie în Finberg Residence Arad

Gai, Arad

3 camere
80 mp
250 mp teren
2026
Agenție

18 ore în urmă
1

227.000 €

Vila noua de lux in Gai | Incalzire in pardosea ...

Gai, Arad

3 camere
135 mp
462 mp teren
Agenție

18 ore în urmă
1

293.000 €

Vila cu piscina de vanzare in cartierul Gai, Ar ...

Gai, Arad

5 camere
204 mp
781 mp teren
Agenție

Ieri
14

227.000 €

Vila noua de lux in Gai | Incalzire in pardosea ...

Gai, Arad

3 camere
135 mp
462 mp teren
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
2

109.900 €
109.90 € / mp

Teren de 1000 mp de vanzare in Gai Arad

Gai, Arad

1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
8

219.000 €

Casa individuala cu teren de 4.898 mp zona Gai

Gai, Arad

4 camere
102 mp
4.898 mp teren
Agenție

Ieri

167.000 €

Casa din caramida, in Gai, teren 492, comision ...

Gai, Arad

110 mp
492 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

138.800 €
100 € / mp

Vand teren zona Gai

Gai, Arad

1.388 mp
1.388 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

767.000 €
17 € / mp

Teren strategic de 45115 mp, lângă viitorul nod ...

Gai, Arad

45.115 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

135.000 €
145.000 €

Casă noua, 2022, parter, 2 dormitoare Sânpaul, ...

Gai, Arad

3 camere
87 mp
655 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

1 lună în urmă
15

119.990 €

Casă de vânzare | Gai, Arad | Acces din două st ...

Gai, Arad

4 camere
80 mp
523 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

119.000 €

Casă cu 3 camere și teren de 572 m2, zona Gai, ...

Gai, Arad

3 camere
96 mp
572 mp teren
1960
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
123.76 € / mp

Teren 404 mp cu toate utilitatile - Loc de casa ...

Gai, Arad

404 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

85.000 €

Casa insiruita P+1E, Scandinavia Residence, com ...

Gai, Arad

4 camere
94 mp
180 mp teren
2026
Agenție

2 luni în urmă
8

180.000 €
199.650 €

Casa insiruita cu 4 camere, P+ 1E, plata in 5 a ...

Gai, Arad

4 camere
94 mp
180 mp teren
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 180,000 € și 199.650 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

189.900 €

Casă gata de mutat în Westfield | 387 mp teren ...

Gai, Arad

4 camere
140 mp
387 mp teren
2014
Agenție

2 luni în urmă
14

285.000 €

Vilă modernă cu 5 camere, P+1, zona Gai, Arad

Gai, Arad

5 camere
120 mp
222 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
26

85.000 €

Apartament nou 4 camere cu mobila bucatarie 0% ...

Gai, Arad

4 camere
94 mp
180 mp teren
2026
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

124.442 €
115.000 €

Casă Premium P+1E – Scandinavia Residence, Arad

Gai, Arad

4 camere
115 mp
180 mp teren
2026
Agenție

3 luni în urmă
2

840.000 €
169.87 € / mp

Teren pentru dezvoltare rezidentiala sau pentru ...

Gai, Arad

4.945 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
15

69.950 €
81.34 € / mp

Teren 860 mp în Gai

Gai, Arad

860 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
41

255.000 €

Casă moderna la cheie, cu teren 336 mp de vânza ...

Gai, Arad

4 camere
109 mp
336 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

84.000 €
58.33 € / mp

Teren 1440mp, Gai.

Gai, Arad

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
13

260.000 €

Vila moderna cu terasa panoramica, zona Gai

Gai, Arad

5 camere
130 mp
222 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

28.800 €
1 € / mp

Teren de 28800 mp aproape de drumul Arad - Irat ...

Gai, Arad

28.800 mp teren
f.s. 96 m
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
82

259.990 €

Vila noua 5 camere de vanzare in Gai

Gai, Arad

5 camere
180 mp
220 mp teren
2025
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

260.000 €

Casă nouă 2025 cu terasă rooftop – 5 camere, de ...

Gai, Arad

5 camere
111 mp
222 mp teren
2025