Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren intravilan cu puz aprobat locuri de case

Botiz

450 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

230.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare 11.500 mp DN E81 In ...

Botiz

11.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

225.000 €
/ lună 19.57 € / mp / lună

Teren intravilan, 11500mp,Botiz

Botiz

11.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

3.000 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Vand locuri de casa in botiz

Botiz

800 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

159.600 €
/ lună 38 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 4200 mp, zona Aqu ...

Botiz

4.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

21.000 €
/ lună 4.88 € / mp / lună

De vanzare Teren Intravilan Mediesu Aurit/Strad ...

Odoreu

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

46.500 €
/ lună 31 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp, in Odoreu

Odoreu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

3.300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Oportunitate Logistica Premium | Hala 1100 mp | ...

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

1.100 mp utili

Agenție

3 luni în urmă
8

95.000 €
/ lună 14.39 € / mp / lună

Teren 6600MP Cu Front Stradal 101 M La Intrare ...

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

6.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună

Chirie apartament nou, 2 camere, Smarald City, ...

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
2024
Agenție

8 luni în urmă
16

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 3 locuri de parcare in comp ...

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
2024
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

230.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan agricol de vanzare Satu Mare | ...

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Chirie apartament cu 2 camere

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
1

125.000 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 21.750 mp, Satu Ma ...

Botizului, Satu Mare

La ~5km distanță

21.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale de depozitare,atel ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spatii industriale 15o-800mp

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

1.200 mp utili
7.200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1 €
/ lună

Inchiriez spatii industriale;atelier,hale de pr ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
11

950 €
/ lună 17.27 € / mp / lună

De inchiriat 2 Spatii Ultracentrale in Satu Mar ...

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

55 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

250 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de depozitare 35 mp pentru firme sau per ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii de depozitare pentru firme sau persoane ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

315 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

490 €
/ lună

Spatiu comercial zona centrala de inchiriat ( I ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.815 €
/ lună
1.500 €
12.96 € / mp / lună

Spațiu de ÎNCHIRIAT CENTRAL

Ultracentral, Satu Mare

La ~5km distanță

140 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
76 mp
Agenție

6 luni în urmă
3

400 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu comercial, 26 mp, zona Piata Mare

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

26 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

350 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat | 77mp utili | ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
13

350 €
/ lună

Apartament 2 camere ultracentral de inchiriat

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

Mai mult de un an
9

280 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat etaj 1, zon ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

Mai mult de un an
11

300 €
/ lună

Apartament parter 2 camere decomandate in centr ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

10 luni în urmă
4

900 €
/ lună

Casa Tip Insiruita in Zona Gara Ferastrau

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
Agenție

10 luni în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament de Inchiriat - Design Modern in Zona ...

Central, Satu Mare

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
Etaj 2 / 3
2014