Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
1

25.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Urziceni oportunitate excel ...

Urziceni

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
4

135.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Carei Urziceni

Foieni

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

250 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Spații de Inchiriat - Proprietate cu funcțiuni ...

Carei

La ~10km distanță

1.120 mp utili
1E
1997
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
20

825 €
/ lună

Inchiriere Casă 3 camere 154 mp, Teren 630 mp - ...

Carei

La ~10km distanță

3 camere
118 mp
630 mp teren
1920

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

242 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial 80 mp, Zona Kovi Ic ...

Central, Carei

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

1.506 €
/ lună
1.245 €
3.63 € / mp / lună

Inchiriere Spatii de Birouri/Productie - Str. U ...

Central, Carei

La ~10km distanță

2E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

3.036 €
/ lună 2 € / mp / lună

Inchiriere Cladire Productie, Depozitare, Birou ...

Carei

La ~10km distanță

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

1.210 €
/ lună
1.000 €
7.42 € / mp / lună

Cladire de inchiriat – ideala pentru clinica me ...

Central, Carei

La ~10km distanță

163 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200 €
/ lună

apartament chirie

Central, Carei

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
6

49 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Carei

La ~10km distanță

4 camere
92 mp
Agenție

1 lună în urmă
18

1.800 €
/ lună 6.08 € / mp / lună

Spatiu Comercial Open Space 296 mp / B-dul 25 O ...

Central, Carei

La ~10km distanță

296 mp utili
2025
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună

Inchiriere Apartament 3 camere Carei - Str. Nar ...

Carei

La ~10km distanță

3 camere
62 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

250 €
/ lună

De Inchiriat Apartament 2 camere Republicii Eta ...

Carei

La ~10km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 3
1980
Agenție

9 luni în urmă
8

90.000 €
/ lună

Apartament de vanzare

Carei

La ~10km distanță

3 camere
80 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

19 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu 339 m2 pentru Inchiriere Chirie Simbolic ...

Central, Carei

La ~10km distanță

339 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Carei

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1
1989
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

750 €
/ lună 7.21 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

La ~10km distanță

104 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

165.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 2500 mp, zona stra ...

Central, Carei

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

240 €
/ lună

apartament chirie

Central, Carei

La ~10km distanță

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Carei

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

240 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere

Central, Carei

La ~10km distanță

2 camere
53 mp
Agenție

4 zile în urmă
6

140 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere

Central, Carei

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

140 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere

Central, Carei

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

300 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere Carei - Str. Bar ...

Central, Carei

La ~10km distanță

2 camere
46,6 mp
1980
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

173.000 €
/ lună 50.26 € / mp / lună

Oportunitate de investitie-Vanzare Teren 3.442 ...

Central, Carei

La ~10km distanță

5 camere
3.442 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

18.500 €
/ lună 26.43 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Carei

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună 11.43 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Carei

La ~10km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

400 €
/ lună

De inchiriat in centru

Central, Carei

La ~10km distanță

2 camere
Agenție

5 luni în urmă
7

6.700 €
/ lună 14.08 € / mp / lună

Spatiu comercial, 476 mp, zona Ultracentrala

Ultracentral, Carei

La ~10km distanță

476 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

177 €
/ lună

Apartament de dat in chirie in Carei

Central, Carei

La ~10km distanță

3 camere
48 mp
Etaj 2