Teren 6600MP Cu Front Stradal 101 M La Intrare in Lazuri Str Botizului

95.000 € / lună
14.39 € / mp / lună

Botizului, Satu Mare

Suprafață teren:
6.600 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia Imobiliara Noua Casa va propune spre vanzare un teren extravilan in suprafata de mp, situat la iesirea din Satu Mare de pe Strada Gorunului spre Lazuri Avantaje: Front Stradal de M Drum Asfaltat Zona in Dezvoltare Pret Vanzare: . Euro / Euro/Arie Comision % Pentru detalii si vizionare, va rog sa ne contactatii la numarul David Zima
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1386325

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Satu Mare
Mijloace transport aprox. 1025 m
Școală
education
Grup Scolar de Industrializarea Lemnului
Învățământ aprox. 1309 m
education
Liceul cu program sportiv
Învățământ aprox. 1758 m
Recreere
shopping
S.C Profi Bauservice S.R.L
Supermarket/Mall aprox. 824 m
parks
Parc
Recreere aprox. 939 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1448 m
restaurants
Hotel Satu Mare City
Restaurante aprox. 1669 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Berindan
85.500 € / lună
Județul Satu Mare, Berindan
5.700 mp teren
Spațiu comercial, în Petin
95.000 € / lună
Județul Satu Mare, Petin
2.152 mp teren
Spațiu comercial, în Săcășeni
90.000 € / lună
Județul Satu Mare, Săcășeni
94.795 mp teren
Spațiu comercial, în Viile Satu Mare
89.000 € / lună
Județul Satu Mare, Viile Satu Mare
5.900 mp teren
Spațiu comercial, în Central
95.000 € / lună
Satu Mare, Central
1.200 mp teren