Proprietăți unice: 782
Proprietari: 312
Agenție

1 lună în urmă
8

1.529 €
/ lună

Apartament 2 camere Precista - Piatra Neamt , m ...

Precista, Piatra-Neamț

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

400 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Piatra Neamt 400E

Precista, Piatra-Neamț

1 camere
36 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună

Hala depozitare, productie+birouri

Sărata, Piatra-Neamț

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu birouri zona centrala - Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

52 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

350 €
/ lună

AP 2 CAM, MOBILAT SI UTILAT, ET 2, 350 EURO/LUN ...

Precista, Piatra-Neamț

2 camere
55 mp
Etaj 2
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
15

600 €
/ lună

Casa Villa zona liniștită- Piatra -Neamt

1 Mai, Piatra-Neamț

3 camere
170 mp
1.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

750 €
/ lună
900 €
12.50 € / mp / lună

spațiu comercial DE ÎNCHIRIAT

Ultracentral, Roman

60 mp utili
4E
1990
Agenție

1 lună în urmă
6

681 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Darmanesti - Piatra ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

1 camere
21,24 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

353 €
/ lună

Prima închiriere, apartament două camere, ultra ...

Ultracentral, Roman

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1974
Agenție

1 lună în urmă
8

287 €
/ lună
355 €

De inchiriat apartament 3 camere, mobilat si ut ...

Central, Roman

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
9

210 €
/ lună
260 €

Garsoniera zona centrala de inchiriat

Central, Roman

1 camere
34 mp
Etaj 3
7E
Agenție

1 lună în urmă
8

287 €
/ lună
419 €

Apartament 3 camere, etaj 2, zona Posta Mare

Central, Roman

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

182 €
/ lună

Garsoniera mobilata Precista

Precista, Piatra-Neamț

1 camere
30 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 2 cam 52 mp, Central, Cod 161999

Central, Piatra-Neamț

2 camere
46 mp
Etaj 1
1958
Agenție

1 lună în urmă
8

287 €
/ lună

De închiriat apartament 3 camere etaj 1

Dărmănești, Piatra-Neamț

3 camere
40 mp
Etaj 1 / 4
1972
Agenție

1 lună în urmă
11

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren depozitare, showroom, de la 200mp la 2000 ...

Central, Târgu Neamț

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
18

2.160 €
/ lună 4 € / mp / lună

Depozitare, productie, showroom, hala 540mp, zo ...

Central, Târgu Neamț

1E
Agenție

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Hala industriala 114 mp zona Ursulet situata la ...

Bistrița

Agenție

2 luni în urmă
2

120.000 €
/ lună 1,290.32 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – 4 camere ...

Mărăței, Piatra-Neamț

93 mp utili
4E
1982
Agenție

2 luni în urmă
10

550 €
/ lună

3 camere de inchiriat /Precista

Precista, Piatra-Neamț

3 camere
62 mp
Etaj 7
1977
Agenție

2 luni în urmă
20

4.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare, productie, showroom, de la 600 ...

Central, Târgu Neamț

1E
Agenție

2 luni în urmă
21

290 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Cen ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
56 mp
Etaj 4
1985
Agenție

2 luni în urmă
1

4.598 €
/ lună
3.800 €
10.15 € / mp / lună

Spatiu comercial D+P+2 VAD, VIZIBILITATE ZONA G ...

Est, Piatra-Neamț

453 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
16

220 €
/ lună

Apartament 1 camera cochet, ingrijit,mobilat si ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

1 camere
31 mp
Parter / 4
1978
Agenție

2 luni în urmă
10

85.000 €
/ lună 850 € / mp / lună

MCD Expert Imobiliare – Oportunitate Spa& ...

Vest, Piatra-Neamț

100 mp utili
4E
1984
Agenție

2 luni în urmă
2

85.000 €
/ lună 913.98 € / mp / lună

Spațiu de închiriat – 4 camere ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

93 mp utili
4E
1987
Agenție

2 luni în urmă
14

300 €
/ lună

Apartament 2 camere elegant, zona Centrala- str ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
50 mp
Etaj 4
1984
Agenție

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament 2 camere – Precista

Central, Piatra-Neamț

2 camere
49,74 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
13

330 €
/ lună

Apartament 4 camere multifunctional cu loc parc ...

Precista, Piatra-Neamț

4 camere
89 mp
Etaj 4 / 4
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 330 € și 370 €
Agenție

2 luni în urmă
2

840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial Piata Centrala

Central, Piatra-Neamț

105 mp utili