Proprietăți unice: 279
Proprietari: 206
Agenție

Ieri
10

300 €
/ lună

Apartament complet utilat si mobilat - EXCLUSIV ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
38 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

625 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu Comercial de Închiriat – ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

50 mp utili
4E
1989
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

175 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez 2 spatii

Central, Drobeta-Turnu Severin

20 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 173 € și 175 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

440 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona Centrala - 40 mp Utili ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
1920
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

250 €
/ lună

Inchiriez apartament

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

Ieri
4

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

196 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Orșova

2 camere
40 mp
Etaj 3
1976
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 196 € și 200 €
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriere apartament mobilat si utilat!

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
65 mp
Etaj 3
Agenție

3 zile în urmă
10

92.000 €
/ lună 92 € / mp / lună

Vand teren Drobeta Turnu Severin

Breznița-Ocol

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

26.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan 2000 m2 in comunca Hinova

Hinova

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

27.400 €
/ lună 50.55 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Simian | 542 mp |

Șimian

542 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

70.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Orșova

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament zona centrala

Gura Văii

3 camere
70 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat zona Stomatologie.

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
60 mp
Agenție

6 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat zona Stomatologie.

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
60 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

20.000 €
/ lună 79.68 € / mp / lună

Vand teren Dunare - Svinita

Svinița

251 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Căzănești

1 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

5.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

De inchiriat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
50 mp
Etaj 3
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

286 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere zona Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.000 €
/ lună

Apartament de inchiriat doar pe termen lung

Central, Drobeta-Turnu Severin

60 mp
Etaj 5 / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

191 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Gura Văii

3 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Cerneți

54 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

160 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
27 mp
1997
Agenție

4 zile în urmă
9

240 €
/ lună

inchiriez garsoniera, CENTRALA PE GAZ,

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
28 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Parter langa Biserica de Ca ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
52 mp
Parter
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

230 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

VAND TEREN Intravilan - 1700 m2

Vrancea

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

280 €
/ lună

Închiriez apartament cu 2 cameră, centrală prop ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1970