Proprietăți unice: 782
Proprietari: 312
Agenție

Ieri
10

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Piata Mare, de inchir ...

Est, Roman

2 camere
60 mp
4E
Agenție

4 zile în urmă
12

250 €
/ lună

Apartament 2 camere, ingrijit, mobilat si utila ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
1973
Agenție

4 zile în urmă
7

275 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Dar ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

2 camere
46 mp
Etaj 3
1978

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
10

1.000 €
/ lună

Casa de inchiriat ,Roman, central

Central, Roman

3 camere
100 mp
500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
9

640.000 €
/ lună 3,200.00 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL ULTRACENTRAL – PIA& ...

Central, Piatra-Neamț

200 mp utili
1995
Agenție

5 zile în urmă
18

590 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona 1 M ...

1 Mai, Piatra-Neamț

3 camere
68 mp
Etaj 4
2019
Agenție

1 săptămână în urmă
6

4.180 €
/ lună 22 € / mp / lună

Piatra Neamt - Hotel Central - sup 190 mp - pre ...

Central, Piatra-Neamț

190 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
14

440 €
/ lună

Apartament, 2 camere decomandat, 80 mp, Calea R ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

2 camere
76 mp
Etaj 4
2017
Agenție

1 săptămână în urmă
10

360 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bicaz– Preț 3 ...

Central, Bicaz

30 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
11

609 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bulevardul Traian, 500 e ...

Central, Piatra-Neamț

72 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
14

383 €
/ lună 6.38 € / mp / lună

Spațiu prestări servicii (cu extras de carte fu ...

Sud, Roman

60 mp utili
4E
1984
Agenție

1 săptămână în urmă
12

268 €
/ lună

Chirie la curte - zonă centrală

Central, Roman

2 camere
50 mp
200 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

851 €
/ lună 34.04 € / mp / lună

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou ...

Central, Piatra-Neamț

25,97 mp utili
1962
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu comercial centru, renovat

Central, Piatra-Neamț

24,61 mp utili
4E
1962
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

720 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial Tg. Neamt centru, 48mp, aproap ...

Central, Târgu Neamț

48 mp utili
1E
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

465 €
/ lună

Apartament cu 2 camere Cartier Tei

Calea Romanului, Piatra-Neamț

2 camere
55 mp
Etaj 2
2016
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună

Casă de închiriat – Alexandru cel Bun, jud. Nea ...

Alexandru cel Bun

3 camere
206 mp
870 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere zona strazii Fermelor, Piat ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 6
2023
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spațiu comercial de inchiriat

Vânători-Neamț

500 mp utili
1E
1978
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

300 €
/ lună

Apartament 2 camere Maratei curat si cochet - z ...

Mărăței, Piatra-Neamț

2 camere
54,5 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

495 €
/ lună 9 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Precista Piata Bi ...

Precista, Piatra-Neamț

55 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

320 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat – P ...

Precista, Piatra-Neamț

2 camere
50 mp
Parter / 4
1984
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

36.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 6000 mp Ion Creanga 10 Prajini

Ion Creangă

6.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

350 €
/ lună

Apartament 2 camere ETAJ 1 Darmanesti

Dărmănești, Piatra-Neamț

2 camere
41,6 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

4 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren Intravilan - 3600mp - Forasti, Falticeni

Giulești

3.600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
20

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral, 200 mp

Ultracentral, Piatra-Neamț

200 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
20

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spa?iu Comercial Ultracentral, 200 mp

Ultracentral, Piatra-Neamț

200 mp utili
1995
Agenție

4 zile în urmă
2

126.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan 1 Mai , 3600 metri Cod:162176

1 Mai, Piatra-Neamț

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

35.000 €
/ lună 50.51 € / mp / lună

Proprietar vand teren intravilan in Piatra neam ...

Dumbrava

3 camere
693 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

191 €
/ lună

Apartament 2 camere, str.Smirodava, de inchiria ...

Est, Roman

2 camere
38 mp
4E