Proprietăți unice: 782
Proprietari: 312
Agenție

3 zile în urmă
16

450 €
/ lună 3 € / mp / lună

Chirie Spatiu 150 mp Bistrita

Vest, Piatra-Neamț

150 mp utili
Agenție

4 zile în urmă

275 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Dar ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

2 camere
46 mp
Etaj 3 / 4
1978
Agenție

1 săptămână în urmă
3

110.400 €
/ lună 64.98 € / mp / lună

Teren intravilan premium de vanzare Moara Nica, ...

Drăgănești

1.699 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

490 €
/ lună

Apartament 3 Camere | Prima Inchiriere | Bloc N ...

Central, Roman

3 camere
58 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
2

229 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera

Central, Piatra-Neamț

1 camere
35 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

229 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera

Central, Piatra-Neamț

1 camere
35 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

382.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

19.100mp, intravilan, E85, 60m deschidere in Se ...

Bașta

19.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere ultracentral

Ultracentral, Roman

2 camere
60 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

153 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera!

Humulești

1 camere
25 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

294 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Roman

2 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere, etajul 3, ...

Ultracentral, Roman

2 camere
50 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
1

100.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren suprafata 10.000mp, deschidere ...

Nord, Roman

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

676.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

De vanzare 26.000mp teren intravilan in Roman,z ...

Central, Roman

26.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

250 €
/ lună

2 camere, decomandat, mobilat, utilat, zona Epi ...

Central, Roman

2 camere
54 mp
Agenție

4 zile în urmă
8

350 €
/ lună

2 camere in zona Precista - Liceul Economic

Precista, Piatra-Neamț

2 camere
54 mp
Etaj 4
1982
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriere apartament doua camere, zona central ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

190 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera

Central, Roman

1 camere
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

285 €
/ lună

Apartament 1 Camera / Garsoniera Calea Romanulu ...

Ciritei

1 camere
42 mp
Etaj 2
Agenție

1 săptămână în urmă
6

29.900 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

TEREN intravilan 2000 mp , comuna GARCINA- sat ...

Cuejdiu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez ap.2 camere

Mărăței, Piatra-Neamț

2 camere
62 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
4

11.500 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren intravilan Izvoru Muntelui, 500 mp

Izvoru

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birouri,punct lucru

Central, Piatra-Neamț

50 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

36.000 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

SE VINDE Teren Intravilan de 6.200mp in Loc.Ros ...

Giulești

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

1.000 €
/ lună

Garsoniera pentru inchiriere.

Mărăței, Piatra-Neamț

1 camere
22 mp
Etaj 4 / 1
1989
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 camere ,Precista

Precista, Piatra-Neamț

2 camere
56 mp
Etaj 3
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

420 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchirat , Calea Romanul ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

3 camere
88 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
5

330 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu birouri ultracentral

Ultracentral, Piatra-Neamț

30 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
9

299 €
/ lună
436 €

De inchiriat apartament cu 2 camere, etaj 3, zo ...

Central, Roman

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament 2 camere – Ultracentral, str. ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

2 camere
45 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
4

450 €
/ lună 0.77 € / mp / lună

Teren Piatra Neamt ,strada Dimitrie Leonida

Mărăței, Piatra-Neamț

581 mp teren
Construcții