Proprietăți unice: 782
Proprietari: 312
Agenție

3 luni în urmă
13

600 €
/ lună

Apartament Lux 3 camere 87mp central cu 2 parca ...

Central, Piatra-Neamț

3 camere
87 mp
Etaj 1 / 8
8E
Agenție

3 luni în urmă
13

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

De Inchiriat Cabinet Stomatologic

Central, Piatra-Neamț

45 mp utili
4E
1978
Agenție

3 luni în urmă
20

590 €
/ lună

Casă, Bistrița, 1000 mp teren. Pre&#5 ...

Bistrița

4 camere
100 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Garsonieră de închiriat – Dărmănești

Dărmănești, Piatra-Neamț

1 camere
44 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

3 luni în urmă
16

420 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat – Bloc nou (20 ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
44 mp
Etaj 3
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu 1 camere de închiriat în zona 1 M ...

1 Mai, Piatra-Neamț

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
9

1.201 €
/ lună 7.23 € / mp / lună

Spațiu comercial de 166mp de închiriat în zona ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

166 mp utili
4E
1982
Agenție

3 luni în urmă
14

600 €
/ lună

Apartament 4 camere tip duplex,cu tarasa,mobila ...

Exterior Vest, Piatra-Neamț

4 camere
70 mp
Parter / 1
2011
Agenție

3 luni în urmă
10

235 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu o camera 47 mp Calea ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

2 camere
47 mp
Etaj 8 / 9
9E
Agenție

3 luni în urmă
16

350 €
/ lună

Apartament 2 camere – Maratei | Renovat 2022

Mărăței, Piatra-Neamț

2 camere
58,11 mp
Etaj 4 / 4
1979
Agenție

3 luni în urmă
1

500 €
/ lună

Apartament 3camere,mobilat,utilat,loc parcare,s ...

Central, Piatra-Neamț

3 camere
60 mp
Etaj 2
1968
Agenție

3 luni în urmă
12

259 €
/ lună

Ap 2 cam, Dărmănești, zona &#537 ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

4 luni în urmă
15

350 €
/ lună

Apartament 3 camere mobilat si utilat, cu loc p ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

3 camere
65 mp
Etaj 7 / 10
1973
Agenție

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu comercial multifunctional,cu trafic inte ...

Central, Piatra-Neamț

35 mp utili
4E
1980
Agenție

5 luni în urmă
8

250 €
/ lună

InchirieriApartamente / GarsoniereApartament 2 ...

Precista, Piatra-Neamț

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 2 camere str.Fermelor. Preț 400 ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

2 camere
70 mp
Etaj 2 / 3
2023
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

568 €
/ lună
470 €
7.89 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri ultracentral et ...

Precista, Piatra-Neamț

72 mp utili
1E
Agenție

5 luni în urmă
11

450 €
/ lună

Chirie apartament 4 camere 88 mp mobilat și uti ...

Central, Piatra-Neamț

4 camere
88 mp
Etaj 3
1987
Agenție

5 luni în urmă
15

277 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat – Dăr ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

2 camere
40,88 mp
Etaj 1 / 4
1973
Agenție

5 luni în urmă
3

665 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial bd. Traian

Mărăței, Piatra-Neamț

95 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
9

350 €
/ lună
511 €

De inchiriat apartament 2 camere, LUX, centru

Central, Roman

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

6 luni în urmă
1

810 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Central, Piatra-Neamț

81 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

600 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zonă ultracentr ...

Central, Piatra-Neamț

24 mp utili
2025
Agenție

6 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat – Zona Centru

Central, Piatra-Neamț

2 camere
46,57 mp
Etaj 3
1978
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

9 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii comerciale intre 90 - 500 mp, ...

Central, Roman

1 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Roman

1 camere
48 mp
Parter
Agenție

7 luni în urmă
13

3.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Ultracentral, P ...

Central, Piatra-Neamț

190 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
7

191 €
/ lună

Apartament 2 camere, mobilat si utilat,de inchi ...

Est, Roman

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 191 € și 200 €
Agenție

8 luni în urmă
9

1.092 €
/ lună
903 €
1.71 € / mp / lună

Spațiu industrial hale depozitare si productie

Săvinești

Agenție

8 luni în urmă
8

555 €
/ lună

Spațiu versatil 111 mp – ideal pentr ...

Sărata, Piatra-Neamț

2E