Proprietăți unice: 782
Proprietari: 312
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

40 €
/ lună

Garaj de inchiriat, zona centrala

Central, Roman

Agenție

3 săptămâni în urmă
9

430 €
/ lună

2 cam, 56 mp, cu gradina proprie, Str. Fermelo ...

Calea Romanului, Piatra-Neamț

2 camere
56 mp
Parter
2015
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

165 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchirie spatiu de productie si birouri - 5 eur ...

1 Mai, Piatra-Neamț

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

700 €
/ lună 0.94 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 746 mp in orasul Roznov, ju ...

Central, Roznov

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

175.000 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Vand casa 2 camere+ teren 10.000mp Rasca, Cluj

Râșca

2 camere
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

400 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral 30mp

Ultracentral, Piatra-Neamț

26 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial / birou de inchiriat

Ciritei

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

335 €
/ lună

Chirie de apartament 3 camere, Piata Neamt

Central, Piatra-Neamț

3 camere
42 mp
Etaj 4
Agenție

5 zile în urmă
14

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral Piata Stefan Cel ...

Ștefan cel Mare

200 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
14

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

SPA?IU COMERCIAL ULTRACENTRAL PIA?A ?TEFAN CEL ...

Ultracentral, Piatra-Neamț

200 mp utili
1995
Agenție

5 zile în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat in bloc nou!

Central, Roman

2 camere
59 mp
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

286 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere!

Mărăței, Piatra-Neamț

3 camere
60 mp
Etaj 2
Agenție

6 zile în urmă
7

29.900 €
/ lună 2.99 € / mp / lună

SE VINDE 1ha teren INTRAVILAN cu 25ml front str ...

Giulești

10.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

600 €
/ lună 7.89 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL 77 mp, Bulevardul TRAIAN -Pia ...

Mărăței, Piatra-Neamț

76,35 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

172 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, mobilata si utilata

Est, Roman

1 camere
29 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat parter

Bistrița

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

380 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, Piatra Neamt, al ...

Ciritei

3 camere
52 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
3

24.000 €
/ lună 55.81 € / mp / lună

Teren in oras ,strada Plantelor Imagineaza-ti d ...

Central, Piatra-Neamț

430 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

229 €
/ lună
336 €

De inchiriat apartament 2 camere, etaj 1,zona R ...

Central, Roman

2 camere
60 mp
Etaj 1
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

162 €
/ lună
237 €

Garsoniera cf.1, mobilata si utilata, 850 lei

Est, Roman

1 camere
38 mp
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

182 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Spațiu pentru birou / salon / cabinet (38 mp)

Central, Roman

38 mp utili
4E
1978
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună
292 €

De inchiriat garsoniera etaj 1

Est, Roman

1 camere
38 mp
Etaj 1
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

94.500 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

Vand teren 8500 mp Girov-Caciulesti

Căciulești

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez ap. 2 camera Precista

Precista, Piatra-Neamț

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
8

210 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Roman

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

210 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Roman

2 camere
50 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

286 €
/ lună

Apartasment 2 camere decomandat langa sc nr 2

Central, Piatra-Neamț

2 camere
47 mp
Etaj 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

59.150 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 1690 mp, intravilan, toate utilitatile

Humulești

1.690 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

280 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Piatra-Neamț

2 camere
51 mp
Etaj 7
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

270 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere decomandat

Mărăței, Piatra-Neamț

2 camere
55 mp
Etaj 1
1980