Proprietăți unice: 161
Proprietari: 73
Agenție

3 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 4 camere, Bl H4, B-dul Tra ...

Central, Piatra-Neamț

4 camere
80 mp
Etaj 9
1997
Agenție

3 luni în urmă
2

43.428 €
/ lună 44 € / mp / lună

Teren strada 1 Decembrie 1918 Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

987 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

410 €
/ lună

Apartament 3 camere, decomandat, zona centrala, ...

Central, Piatra-Neamț

3 camere
95 mp
Etaj 1
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

550 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

45 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

220 €
/ lună

Apartament cu o camera ideal pentru o familie t ...

Central, Piatra-Neamț

1 camere
44 mp
Parter
1997
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 220 € și 250 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

265 €
/ lună

Inchiriez ap.1 camera / garsoniera pe termen lu ...

Central, Piatra-Neamț

1 camere
43 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in oras, zona in plina dezvoltare

Central, Piatra-Neamț

8.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 3.49 € / mp / lună

Teren extravilan , 7160 metri Cod:160785

Central, Piatra-Neamț

7.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
11

450 €
/ lună

Chirie apartament 4 camere 88 mp mobilat ?i uti ...

Central, Piatra-Neamț

4 camere
88 mp
Etaj 3
1987
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 470 €
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

325 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament 2 camere zona c ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
56 mp
Etaj 3
Agenție

5 luni în urmă
3

6.000 €
/ lună 2.18 € / mp / lună

Teren extravilan , 2746 metri Cod:142788

Central, Piatra-Neamț

2.746 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren extravilan , 2500 metri Cod:160694

Central, Piatra-Neamț

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament 1 camera Cartier Tei 44 mp

Central, Piatra-Neamț

1 camere
44 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Spitalul Jude?ean, Sco ...

Central, Piatra-Neamț

250 mp utili
2024
Agenție

6 luni în urmă
1

800 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Bulevardul 9 Mai ...

Central, Piatra-Neamț

81 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

240 €
/ lună

Ap 1 cam decomandat cu cada mare balcon si geam ...

Central, Piatra-Neamț

1 camere
30 mp
Etaj 9
10E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 240 € și 245 €
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună

Inchiriez casa Fermelor

Central, Piatra-Neamț

4 camere
160 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

267 €
/ lună

2 camere, parter, zona Spital/Asirom/Sc. 2

Central, Piatra-Neamț

2 camere
42 mp
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

99 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Spatiu comercial 153 mp de inchiriat, pizzerie, ...

Central, Piatra-Neamț

153 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

23.500 €
/ lună 49.47 € / mp / lună

Teren Fermelor, Strada Plantelor

Central, Piatra-Neamț

475 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
6

192 €
/ lună

Inchiries garsoniera centru

Central, Piatra-Neamț

1 camere
25 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

36 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan Alexandru cel bun (Jud. Neamt) ...

Central, Piatra-Neamț

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2.000 €
/ lună
600 €

Vand Pensiune In centrul orasului Piatra-Neamt

Central, Piatra-Neamț

8 camere
860 mp
220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

440 €
/ lună

Apartament 2 camere / Complet mobilat / Fara co ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
50 mp
2024
5E
Agenție

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Piatra-Neamț

2 camere
45 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

370 €
/ lună

Apartament ultracentral, utilat si mobilat

Central, Piatra-Neamț

2 camere
60 mp
Etaj 1
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriez Hala 300m SAU 150m/ Spatiu Birouri/ T ...

Central, Piatra-Neamț

100 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

196 €
/ lună

inchiriez casa

Central, Piatra-Neamț

2 camere
300 mp
500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez ap. 2 camere mobilat si utilat , b du ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
56 mp
Etaj 7
1978
Agenție

1 lună în urmă
1

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Bdul Traian-zona Spitalului Judetean

Central, Piatra-Neamț

45 mp utili