Proprietăți unice: 160
Proprietari: 72
Agenție

6 zile în urmă
9

640.000 €
/ lună 3,200.00 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL ULTRACENTRAL – PIA& ...

Central, Piatra-Neamț

200 mp utili
1995
Agenție

1 săptămână în urmă
6

4.180 €
/ lună 22 € / mp / lună

Piatra Neamt - Hotel Central - sup 190 mp - pre ...

Central, Piatra-Neamț

190 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

609 €
/ lună 8.46 € / mp / lună

Spațiu comercial, Bulevardul Traian, 500 e ...

Central, Piatra-Neamț

72 mp

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

851 €
/ lună 34.04 € / mp / lună

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou ...

Central, Piatra-Neamț

25,97 mp utili
1962
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună 14.58 € / mp / lună

Spatiu comercial centru, renovat

Central, Piatra-Neamț

24,61 mp utili
4E
1962
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

335 €
/ lună

Chirie de apartament 3 camere, Piata Neamt

Central, Piatra-Neamț

3 camere
42 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

24.000 €
/ lună 55.81 € / mp / lună

Teren in oras ,strada Plantelor Imagineaza-ti d ...

Central, Piatra-Neamț

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

286 €
/ lună

Apartasment 2 camere decomandat langa sc nr 2

Central, Piatra-Neamț

2 camere
47 mp
Etaj 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

280 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Piatra-Neamț

2 camere
51 mp
Etaj 7
Agenție

1 săptămână în urmă
2

229 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera

Central, Piatra-Neamț

1 camere
35 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

229 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera

Central, Piatra-Neamț

1 camere
35 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriere apartament doua camere, zona central ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

110 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu birouri,punct lucru

Central, Piatra-Neamț

50 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu birouri zona centrala - Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

52 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 2 cam 52 mp, Central, Cod 161999

Central, Piatra-Neamț

2 camere
46 mp
Etaj 1
1958
Agenție

2 luni în urmă
21

290 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat în zona Cen ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
56 mp
Etaj 4
1985
Agenție

2 luni în urmă
14

300 €
/ lună

Apartament 2 camere elegant, zona Centrala- str ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
50 mp
Etaj 4
1984
Agenție

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament 2 camere – Precista

Central, Piatra-Neamț

2 camere
49,74 mp
Parter
Agenție

2 luni în urmă
2

840 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial Piata Centrala

Central, Piatra-Neamț

105 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

600 €
/ lună

Apartament Lux 3 camere 87mp central cu 2 parca ...

Central, Piatra-Neamț

3 camere
87 mp
Etaj 1 / 8
8E
Agenție

3 luni în urmă
13

500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

De Inchiriat Cabinet Stomatologic

Central, Piatra-Neamț

45 mp utili
4E
1978
Agenție

3 luni în urmă
16

420 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat – Bloc nou (20 ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
44 mp
Etaj 3
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

500 €
/ lună

Apartament 3camere,mobilat,utilat,loc parcare,s ...

Central, Piatra-Neamț

3 camere
60 mp
Etaj 2
1968
Agenție

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Spatiu comercial multifunctional,cu trafic inte ...

Central, Piatra-Neamț

35 mp utili
4E
1980
Agenție

5 luni în urmă
11

450 €
/ lună

Chirie apartament 4 camere 88 mp mobilat și uti ...

Central, Piatra-Neamț

4 camere
88 mp
Etaj 3
1987
Agenție

6 luni în urmă
1

810 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Central, Piatra-Neamț

81 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
6

600 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zonă ultracentr ...

Central, Piatra-Neamț

24 mp utili
2025
Agenție

6 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat – Zona Centru

Central, Piatra-Neamț

2 camere
46,57 mp
Etaj 3
1978
Agenție

7 luni în urmă
13

3.000 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Ultracentral, P ...

Central, Piatra-Neamț

190 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
18

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, etaj 3, central, 300 euro/ ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
46 mp
Etaj 3
4E