Proprietăți unice: 161
Proprietari: 73
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

420 €
/ lună

Apartament 2 camere 80 mp Cartier Tei

Central, Piatra-Neamț

2 camere
80 mp
Etaj 4 / 4
2017
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

115 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Piatra Neam?

Central, Piatra-Neamț

1 camere
16 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună

Inchiriez apartament 2camere Piatra Neam?

Central, Piatra-Neamț

2 camere
50 mp
Parter
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

1.500 €
/ lună 25.86 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pia?a Petrodava!

Central, Piatra-Neamț

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

550 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Piatra Neamt

Central, Piatra-Neamț

2.300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

191 €
/ lună

Garsoniera mobilata Bloc Turn Unic Un

Central, Piatra-Neamț

1 camere
28 mp
Etaj 1
1970
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

200 €
/ lună

Garsoniera kaufland gara

Central, Piatra-Neamț

1 camere
32 mp
Etaj 3
1989
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

392 €
/ lună

Inchiriez apartament 4 camere zona centrala Pia ...

Central, Piatra-Neamț

4 camere
84 mp
Etaj 1
1980
Agenție

2 luni în urmă
5

99.000 €
/ lună 1,477.61 € / mp / lună

Vand spa?iu comercial Piatra-Neamt zona Garii!

Central, Piatra-Neamț

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

192 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Piatra-Neamț

2 camere
50 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

200 €
/ lună

apartament

Central, Piatra-Neamț

2 camere
55 mp
Etaj 5
1990
Agenție

3 luni în urmă
12

4.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Cladire Comerciala Piatra-Neamt

Central, Piatra-Neamț

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

240 €
/ lună

Proprietar,inchiriez garsoniera

Central, Piatra-Neamț

1 camere
25 mp
Etaj 3
1969
Agenție

4 luni în urmă
6

3.000 €
/ lună

De inchiriat cladire comerciala

Central, Piatra-Neamț

720 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, complet utilat s ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
62 mp
Etaj 3
2024
Agenție

4 luni în urmă
2

2.250 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Inchiriez Hala Piatra-Neamt

Central, Piatra-Neamț

500 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

700 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren de inchiriat Str. Fermelor 700 Eur lunar

Central, Piatra-Neamț

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

330 €
/ lună 19.41 € / mp / lună

spatiu comercial central de inchiriat

Central, Piatra-Neamț

17 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

470 €
/ lună 8.55 € / mp / lună

De inchiriat Spa?iu comercial 55 mp, zona Mara? ...

Central, Piatra-Neamț

55 mp utili
1E
Agenție

6 luni în urmă
1

800 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Bulevardul 9 Mai ...

Central, Piatra-Neamț

81 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

280 €
/ lună

Ofer apt 60 mp centru etaj unu

Central, Piatra-Neamț

2 camere
62 mp
Etaj 1
1970
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

180 €
/ lună

PF , Inchiriez garsoniera in Piatra Neam? zona ...

Central, Piatra-Neamț

1 camere
28 mp
Etaj 4
2000
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

392 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat. Piatra Neam?, ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
56 mp
Etaj 2
1982
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

59 €
/ lună

apartament in regim hotelier( exclus excorte)

Central, Piatra-Neamț

1 camere
40 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Piatra-Neamț

4 camere
75 mp
Etaj 4
4E
Agenție

7 luni în urmă
5

700 €
/ lună 12.73 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Piatra-Neamț

55 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
9

300 €
/ lună
250 €

Inchiriez ap.2 camere ultracentral mobilat pe t ...

Central, Piatra-Neamț

1 camere
37 mp
Etaj 2
1960
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

14 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona Spitalul Jude?ean, Sco ...

Central, Piatra-Neamț

280 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

5.990.000 €
/ lună
6.600.000 €
544.55 € / mp / lună

Ocazie Unica-Vanzarea Centrului Comercial Lucea ...

Central, Piatra-Neamț

11.000 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
4

350 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Darmane?ti

Central, Piatra-Neamț

60 mp utili
70 mp teren