Proprietăți unice: 160
Proprietari: 72
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

1.000 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere Piatra Neam? O ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
60 mp
Parter / 10
1989
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3camere

Central, Piatra-Neamț

3 camere
60 mp
Etaj 3
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.450 €
/ lună

De inchiriat - str Fermelor ( vis a vis Brico D ...

Central, Piatra-Neamț

4 camere
300 mp
2.760 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

491 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Piatra-Neamț

3 camere
90 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
2

491 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Piatra-Neamț

3 camere
90 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

350 €
/ lună

Garsoniera Piatra Neamt 350e

Central, Piatra-Neamț

1 camere
36 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Piatra-Neamț

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

48.500 €
/ lună 74.62 € / mp / lună

Teren Piatra-Neamt! Toate utilitatile in fata p ...

Central, Piatra-Neamț

650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

180 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat 40 mp

Central, Piatra-Neamț

1 camere
40 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
15

76.000 €
/ lună 1,117.65 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 68mp de vanzare in zona Cen ...

Central, Piatra-Neamț

68 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
15

550 €
/ lună 8.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de 68mp de vanzare in zona Cen ...

Central, Piatra-Neamț

68 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 25.86 € / mp / lună

Spa?iu comercial Pia?a Petrodava!

Central, Piatra-Neamț

58 mp utili
2010
Agenție

1 lună în urmă
5

800 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Hala industriala 114 mp zona Ursulet situata la ...

Central, Piatra-Neamț

114 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

92.000 €
/ lună 35.30 € / mp / lună

Teren 2,606mp Piatra-Neamt / Strada Orizontului

Central, Piatra-Neamț

2.606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

240.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren 15.000 mp la DN15D, 30m deschidere, intre ...

Central, Piatra-Neamț

15.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

60.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 1,000mp Piatra-Neamt / Zona Fermelor

Central, Piatra-Neamț

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
17

360 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, etaj 1, zona centrala

Central, Piatra-Neamț

3 camere
87 mp
Etaj 1 / 9
9E
Agenție

1 lună în urmă
20

360 €
/ lună

De inchiriat Apartament tip duplex cu 3 camere ...

Central, Piatra-Neamț

3 camere
75 mp
Etaj 1 / 9
9E
Agenție

1 lună în urmă
3

1.150.000 €
/ lună 958.33 € / mp / lună

Hala industriala cu chiria? stabil deschidere l ...

Central, Piatra-Neamț

1.200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
11

29.900 €
/ lună 59.80 € / mp / lună

Teren 500mp Zona Fermelor

Central, Piatra-Neamț

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

189.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren intravilan - 5400 mp Ceahlau , Durau

Central, Piatra-Neamț

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

650 €
/ lună 8.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Str.M.Eminescu vis a ...

Central, Piatra-Neamț

75 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

3.800 €
/ lună 8.39 € / mp / lună

Spatiu comercial D+P+2 VAD, VIZIBILITATE ZONA G ...

Central, Piatra-Neamț

453 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

3.800 €
/ lună 8.39 € / mp / lună

Spatiu comercial D+P+2 VAD, VIZIBILITATE ZONA G ...

Central, Piatra-Neamț

453 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

216 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Piatra-Neamț

2 camere
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
20

850 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

MCD Expert Imobiliare Oportunitate Spa?iu Comer ...

Central, Piatra-Neamț

100 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.140 €
/ lună 20 € / mp / lună

175 mp Spatiu comercial / birouri / retail Zona ...

Central, Piatra-Neamț

157 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
13

600 €
/ lună

Apartament Lux 3 camere 87mp central cu 2 parca ...

Central, Piatra-Neamț

3 camere
87 mp
Etaj 1 / 8
8E
Agenție

3 luni în urmă
20

390 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cen ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
44 mp
Etaj 4
1979
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat Sf Andrei

Central, Piatra-Neamț

3 camere
100 mp
Etaj 5