Proprietăți unice: 160
Proprietari: 72
Agenție

Mai mult de un an
7

280 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat

Central, Piatra-Neamț

2 camere
50 mp
Etaj 3
1975
Agenție

Mai mult de un an
10

500 €
/ lună

Apartament 3 cam, ultracentral, 500 Eur/ lun&#2 ...

Central, Piatra-Neamț

3 camere
65 mp
Etaj 6
1970
Agenție

Mai mult de un an
12

280 €
/ lună

Apartament 2 camere- Centru

Central, Piatra-Neamț

2 camere
50 mp
Etaj 6
1965

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

400 €
/ lună

Inchiriere ap.2 cam.

Central, Piatra-Neamț

2 camere
69 mp
Etaj 2
2021
Agenție

1 săptămână în urmă
18

470 €
/ lună

Apartament modern cu 4 camere, decomandat, zona ...

Central, Piatra-Neamț

4 camere
88 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

370 €
/ lună

3 camere centru-mobilat

Central, Piatra-Neamț

3 camere
80 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
2

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan , 1091 metri Cod:148077

Central, Piatra-Neamț

1.091 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

192 €
/ lună 7.68 € / mp / lună

Garsoniera Bloc Turn Ozana, parter pentru birou ...

Central, Piatra-Neamț

25,97 mp utili
1962
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

212 €
/ lună

De inchiriat Garsoniera in Blocul Turn de la Un ...

Central, Piatra-Neamț

1 camere
33 mp
Etaj 6
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

260 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Piatra-Neamț

2 camere
45 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, balcon, etaj 1, Piatra Nea ...

Central, Piatra-Neamț

2 camere
47 mp
1961
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

190 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Proprietar inchiriez garsoniera.

Central, Piatra-Neamț

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

200 €
/ lună

Proprietar inchiriez garsoniera in zona central ...

Central, Piatra-Neamț

1 camere
30 mp
Etaj 6
1970
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

250 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Piatra-Neamț

1 camere
40 mp
Etaj 3
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
11

235 €
/ lună

Garsionera cu balcon! Renovata in totalitate!

Central, Piatra-Neamț

1 camere
30 mp
Parter
1990
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 235 € și 265 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

153 €
/ lună

Garsoniera 35 m2- Str. Progresului

Central, Piatra-Neamț

1 camere
35 mp
Etaj 3
1111
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan in Piatra Neamt - str ...

Central, Piatra-Neamț

40.224 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

255 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Piatra-Neamț

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

337.000 €
/ lună 1,002.98 € / mp / lună

Spa?iu comercial 336 mpOportunitate excelenta d ...

Central, Piatra-Neamț

336 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

20 €
/ lună

Inchiriez decor evenimente

Central, Piatra-Neamț

2 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Vie , 1000 metri Cod:147 ...

Central, Piatra-Neamț

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

1.150 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Hala de inchiriat Izvoare Neam?

Central, Piatra-Neamț

175 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare 1100 cartier rezidential

Central, Piatra-Neamț

1.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

75 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare la 4 benzi

Central, Piatra-Neamț

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

220 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

inchiriez spaziu birouri,sediu firma

Central, Piatra-Neamț

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

240 €
/ lună

Inchiriez garsoniera pe termen lung

Central, Piatra-Neamț

1 camere
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

26.500 €
/ lună 80.30 € / mp / lună

Teren insorit in zona Ocol, pe o strada linisti ...

Central, Piatra-Neamț

330 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren intravilan, 800 mp , Pietricica , Piatra ...

Central, Piatra-Neamț

800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

180 €
/ lună

Inchirez garsoniera Blocul Turn

Central, Piatra-Neamț

1 camere
28 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

6.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 500mp de vanzare

Central, Piatra-Neamț

500 mp teren