Proprietăți unice: 279
Proprietari: 206
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament drobeta turnu severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
68 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

315.000 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren intravilan, 3500 mp, Eselnita

Eșelnița

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

47.000 €
/ lună
50.000 €
52.51 € / mp / lună

Teren Str. Republicii, STREHAIA

Central, Strehaia

895 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
78 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

65 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 6.424 mp Svinita, vedere la Du ...

Svinița

6.424 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

29 €
/ lună

Apartament regim hotelier zona apele romane

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
54 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

214 €
/ lună

Inchiriez apartament garsoniera

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
55 mp
Etaj 1
1978
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

24.999 €
/ lună 50.00 € / mp / lună

Parcele teren intravilan 461-502 mp Aeroport / ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

33.700 €
/ lună
37.500 €
44.93 € / mp / lună

Teren 750 m intravilan Balotesti , comuna Izvor ...

Balotești

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Ciresu jud. Mehedinti

Cireșu

7.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

15.000 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Teren extravilan 2.489 mp cu vedere la Dunare

Eșelnița

2.489 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat!!!

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

10 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial,b-dul Tudor Vladimir ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
40 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Intravilan Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1.241 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
32 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

295 €
/ lună

De inchiriat etaj in vila cu intrare separata

Central, Orșova

3 camere
100 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

660 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

105 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

75 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren Aeroport Strada Magura Intravilan Puz Apr ...

Gura Văii

469 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Centura Drobeta Turnu Severin ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

38 €
/ lună

Apartament regim hotelier judetean

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
54 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial declarat, 250 mp, parter

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

50 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand pamant zona centrala Cerneti!

Șimian

1.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

70 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren intravilan clisura Dunarii Eselnita

Eșelnița

1.103 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Drobeta Turnu Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

4.168 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

198.500 €
/ lună 80.04 € / mp / lună

Teren intravilan ,2480 mp, eselnita clisura dun ...

Eșelnița

2.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

33.500 €
/ lună 66.47 € / mp / lună

Teren intravilan 504 metri intrare din strada M ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

504 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
8

350 €
/ lună

De inchiriat ap 3 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
77 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

350 €
/ lună

De inchiriat ap 3 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
77 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat.

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
Etaj 1