Proprietăți unice: 279
Proprietari: 206
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.300 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Spațiu Modern - 191 mp - B-dul T. Vladimirescu

Central, Drobeta-Turnu Severin

191 mp utili
4E
1997
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1.738 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Birou, Spatiu | 210 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

210 mp
Parter / 2
2002
2E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună

Platformă industrială multifuncț ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

De închiriat – Apartament 3 camere d ...

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

475 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial 95 mp – Podul Gruii ...

Est, Drobeta-Turnu Severin

95 mp utili
1970
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
38

1.500 €
/ lună

Proprietate langa Dunare – 3000 mp, priveliste ...

Est, Orșova

5 camere
350 mp
3.020 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

300 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren centura

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

1.251 €
/ lună
1.350 €
16.68 € / mp / lună

Spațiu comercial, Piața Mircea, Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

75 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Casa de Inchiriat (Vinzare)

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
121 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
4

200.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Teren 11,000mp Hinova / DN DN56A

Hinova

11.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Centura -Walter Maracineanu( S ...

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

8.068 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriez/Vand apartament 2 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
45 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
4

50 €
/ lună

Apartament cu o camera

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
28 mp
Demisol
1960
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie, teren de vanzare

Breznița-Ocol

65.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20.000 €
/ lună 18.78 € / mp / lună

Vanzare teren aproape de Dunare

Țigănași

1.065 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Batoti, Mehedinti, 5600 mp, ...

Batoți

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

400 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Simian Calea Craiovei

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

70 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

39 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan Schitu Topolnitei la rau 2527 ...

Balotești

2.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

22.250 €
/ lună 17.74 € / mp / lună

Vanzare teren Batoti(cititi cu atentie!)

Batoți

1.254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

12.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Se vinde sat Petrisi

Petriș

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

191 €
/ lună 3.18 € / mp / lună

Inchiriere spatiu depozitare

Central, Drobeta-Turnu Severin

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

45.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare zona carrefour

Schela Cladovei

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună

Inchiriez apartament in centru

Central, Drobeta-Turnu Severin

4 camere
86 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună

INCHIRIEZ apartament 3 camere decomandat in cen ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
65 mp
Etaj 4
1977
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

33.990 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Extravilan 4532 mp 7.5 /mp negociabil Dud ...

Dudașu

4.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

39 €
/ lună

inchiriere regim hotelier

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
35 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

300 €
/ lună

Apartament 1 camera

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
36 mp
Etaj 1