Proprietăți unice: 279
Proprietari: 206
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren agricol Rogova

Rogova

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

290 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere zona Dunarea,et4

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

700 m

2 camere
53 mp
Etaj 4
1971
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Inchiriez apartament Autogara parter

Autogară, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
52 mp
Parter
1989

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

30 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in regim hotelier

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
32 mp
Etaj 2
1998
Agenție

8 luni în urmă
8

255 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu comercial 30 mp, ideal biro ...

Traian, Drobeta-Turnu Severin

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

21 €
/ lună 0 € / mp / lună

BENZINARIE sc Alromoil srl

Pătulele

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Cladire noua de depozitare

Alunișul

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Traian, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp Halinga

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

10.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

300 €
/ lună

de inchiriat apartament 2 camere decomandat, zo ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 1
1980
Agenție

8 luni în urmă
5

275 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
45 mp
Etaj 2
1977
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

13 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Cladire noua de inchiriat Drobeta Turnu Severin

Alunișul

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?iu comercial Or?ova

Orșova

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

399 €
/ lună 0.89 € / mp / lună

Teren spalatorie auto de inchiriat + magazin

Schela, Drobeta-Turnu Severin

450 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

200 €
/ lună

Apartament 2 camere Or?ova

Central, Orșova

2 camere
40 mp
Etaj 4
1970
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament ultracentral

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

200 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 46ha in Mehedin?i

Florești

460.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

750 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial str. Traian

Traian, Drobeta-Turnu Severin

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial

Traian, Drobeta-Turnu Severin

30 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial, etaj 1,

Central, Drobeta-Turnu Severin

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Traian, Drobeta-Turnu Severin

50 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
1

12 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spa?ii comerciale

Central, Drobeta-Turnu Severin

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

500 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bld carol

Central, Drobeta-Turnu Severin

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

60.000 €
/ lună

Vand apartament 2 camere decomandat

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
55 mp
Etaj 4
1990
Agenție

Mai mult de un an
1

77 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Dr.Tr.Severin 1500 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună

Inchiriez Vila Cazare Camere echipe muncitori

Central, Drobeta-Turnu Severin

4 camere
180 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriem post unghi de fuga,post stare tehnica ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

650 €
/ lună 17.57 € / mp / lună

Inchiriere spatiu

Strehaia

37 mp utili