Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

260 €
/ lună

Închiriez garsonieră

Lenin, Sfântu Gheorghe

1 camere
30 mp
Etaj 2
1980
Agenție

5 zile în urmă
20

2.324 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Sfantu Gheorgh ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

154,64 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Lenin

Lenin, Sfântu Gheorghe

2 camere
57 mp
1978
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, modern, mobilat, utilat, L ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
1986
Agenție

3 luni în urmă
17

350 €
/ lună

Inchiriat apartament 2 camere, modern, mobilat, ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
1986
Agenție

Mai mult de un an
8

288 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Lenin, Sfântu Gheorghe

1 camere
28 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

288 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Lenin, Sfântu Gheorghe

1 camere
28 mp
Etaj 2

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
36

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii industriale de inchiriat 50 m2 pana la 4 ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

68.250 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren 650 mp - semicentral Sfantu Gheorghe | Pa ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

410 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Semicentral, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
4E

Agenție

10 luni în urmă
8

2.199 €
/ lună 3.55 € / mp / lună

Spații potrivite pentru atelier sau depozi ...

Gării, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
21

4.001 €
/ lună 10.15 € / mp / lună

Spatiu comercial Sfantu Gheorghe, 395 mp, vizib ...

Gării, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

394,87 mp utili
1979
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.100 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Gării, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat î ...

Gării, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

690 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

69 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

1.887 €
/ lună
1.560 €
7.34 € / mp / lună

Spatiu comercial vitrinat,dublu acces,257 mp,di ...

Gării, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

257 mp utili
1977
Agenție

7 luni în urmă
6

7.502 €
/ lună 15.66 € / mp / lună

Spatiu comercial, vitrinat, acces facil si vizi ...

Gării, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

479 mp utili
10E
1976
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

1.110 €
/ lună 3 € / mp / lună

De închiriat spatiu pentru birouri în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

370 mp
2000
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Arenda unui teren de 2000 mp

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, 70 mp, zo ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
6

750 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spațiu de închiriat potrivit pentru a ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1E
Agenție

11 luni în urmă
26

3.100 €
/ lună 7.97 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Comercial | Sfântul Ghoerghe ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

389 mp utili
1E
1980
Agenție

1 lună în urmă
18

399.000 €
/ lună 704.95 € / mp / lună

Imobil multifunctional, 566 mp utili, ideal pro ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

566 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

85.000 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Padure mixta de vanzare in Sfantu Gheorghe!

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

208.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

304.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan, pe 3.800 mp, cu vedere frumoa ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

216 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 1, Sf. Gheorghe

Est, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Casă de închiriat în Sfântu ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

40 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

29.000 €
/ lună 19.33 € / mp / lună

Teren Extravilan | 1.500 mp | Strada Padurii

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 29,000 € și 35.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

196.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sfantu Gheorghe!

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

19.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

115.000 €
/ lună 991.38 € / mp / lună

Doua cladiri de birouri de vanzare, 116 mp I Cu ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

116 mp utili