Proprietăți unice: 101
Proprietari: 19
Agenție

5 zile în urmă
9

1.000 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Spațiu pentru activitate comercială d ...

Central, Sfântu Gheorghe

101 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
9

1.277 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Central, Sfântu Gheorghe

132 mp utili
Agenție

Azi
7

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Sfântu Gheorghe

1 camere
38 mp
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

23 ore în urmă
5

81.775 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare pe DN13E!

Central, Sfântu Gheorghe

32.710 mp teren
Agenție

Ieri

500 €
/ lună 1.02 € / mp / lună

FILM! Spatiu premium pentru evenimente: unde mo ...

Central, Sfântu Gheorghe

489 mp utili
Agenție

Ieri

900.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

FILM! Complex agrozootehnic cu traditie, echipa ...

Central, Sfântu Gheorghe

9.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

In centrul orasului, pretabil si pentru cabinet ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
56 mp
Parter / 3
1970
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

269 €
/ lună

Inchiriez apartament in Sibiu

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
64 mp
Agenție

5 zile în urmă
8

269 €
/ lună

Inchiriez apartament in Sibiu

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
64 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

249 €
/ lună

Garsonieră de închiriat în Sf&#2 ...

Central, Sfântu Gheorghe

1 camere
28 mp
Etaj 5 / 8
8E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

400 €
/ lună 25 € / mp / lună

De închiriat spatiu pentru cabinete medica ...

Central, Sfântu Gheorghe

16 mp utili
2024
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat î ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat î ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Casă de închiriat în Sfântu ...

Central, Sfântu Gheorghe

40 mp
Agenție

6 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 2 camere central Sf. Ghoerghe

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 6
1980
Agenție

8 luni în urmă
8

585 €
/ lună
484 €

Rezidential/ comercial/ birouri, Central Sfant ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
52 mp
100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
4

960 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Strada Oltului 4

Central, Sfântu Gheorghe

64 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
10

350 €
/ lună

2 camere spatioase, Strada Godri Ferencz, Centr ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
50 mp
Etaj 2
1976
Agenție

11 luni în urmă
26

3.100 €
/ lună 7.97 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Comercial | Sfântul Ghoerghe ...

Central, Sfântu Gheorghe

389 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, 70 mp, zo ...

Central, Sfântu Gheorghe

3 camere
70 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

248 €
/ lună 16.53 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Sfântu Gheorghe

15 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

288 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
50 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

288 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

175 €
/ lună

Caut chirie in sfantu gheorghe

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

320 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Strand, utilat comple ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
55 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

165 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Sfântu Gheorghe

1 camere
20 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

165 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Sfântu Gheorghe

1 camere
20 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 2 camere Fortuna Par ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
53 mp
Etaj 3
2020
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Garzoniera de inchiriat

Central, Sfântu Gheorghe

1 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

370 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere 61 mp utili Sfan ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
61 mp
Etaj 1