Proprietăți unice: 323
Proprietari: 53
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

260 €
/ lună

Închiriez garsonieră

Lenin, Sfântu Gheorghe

1 camere
30 mp
Etaj 2
1980
Agenție
Comision 0%

4 zile în urmă
6

35.742 €
/ lună 3.39 € / mp / lună

Hala depozitare si productie

Sud, Târgu Secuiesc

Agenție

5 zile în urmă
9

1.000 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Spațiu pentru activitate comercială d ...

Central, Sfântu Gheorghe

101 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
9

1.277 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Central, Sfântu Gheorghe

132 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial

Central, Întorsura Buzăului

94 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
46

1.250 €
/ lună
1.300 €

Vila in stil mediteranean, lux, statiunea bal ...

Central, Covasna

6 camere
280 mp
1.071 mp teren
2013
Agenție

Azi
7

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Sfântu Gheorghe

1 camere
38 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Exterior Vest, Sfântu Gheorghe

1 camere
38 mp
Etaj 4
Agenție

15 ore în urmă
7

50.000 €
/ lună 10.98 € / mp / lună

FILM! 4.554 mp intravilan, PUZ: locuinta,afacer ...

Mărcuș

4.554 mp teren
2E
Agenție

20 ore în urmă
7

35.900 €
/ lună 5.52 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sita Buzaului Za ...

Zăbrătău

6.500 mp teren
Agenție

21 ore în urmă
7

172.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

5 terenuri agricole de vanzare in Santionlunca!

Sântionlunca

68.800 mp teren
Agenție

23 ore în urmă
5

81.775 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare pe DN13E!

Central, Sfântu Gheorghe

32.710 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

383 €
/ lună

De închiriat apartament într-o cas&#2 ...

Central, Târgu Secuiesc

2 camere
92 mp
456 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

479 €
/ lună

De închiriat două unități l ...

Central, Târgu Secuiesc

3 camere
92 mp
456 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.500 €
/ lună

Spații de închiriat în Târg ...

Central, Târgu Secuiesc

5 camere
101 mp
456 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

1.500 €
/ lună

Pensiune de închiriat în Târgu S ...

Central, Târgu Secuiesc

9 camere
101 mp
456 mp teren
Agenție

Ieri
7

1.370.520 €
/ lună 43.36 € / mp / lună

Proprietate remarcabila: 32.000mp teren, acces ...

Ilieni

31.605 mp teren
Agenție

Ieri
13

925.000 €
/ lună 660.71 € / mp / lună

Spatiu Comercial Oportunitate de Investitie in ...

Sud, Târgu Secuiesc

1.400 mp utili
Agenție

Ieri

500 €
/ lună 1.02 € / mp / lună

FILM! Spatiu premium pentru evenimente: unde mo ...

Central, Sfântu Gheorghe

489 mp utili
Agenție

Ieri

900.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

FILM! Complex agrozootehnic cu traditie, echipa ...

Central, Sfântu Gheorghe

9.000 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

In centrul orasului, pretabil si pentru cabinet ...

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
56 mp
Parter / 3
1970
Agenție

3 zile în urmă
8

99.800 €
/ lună 36.03 € / mp / lună

FILM! 2.700mp teren cu casa personalizabila, po ...

Sântionlunca

3 camere
2.770 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

572.340 €
/ lună 2,001.19 € / mp / lună

De vanzare spatiu comercial la Sfantu Gheorghe

Spitalului, Sfântu Gheorghe

286 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
6

289.000 €
/ lună 6.85 € / mp / lună

Teren intravilan, categoria curti - constructii ...

Reci

42.201 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
16

269 €
/ lună

Inchiriez apartament in Sibiu

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
64 mp
Agenție

5 zile în urmă
8

269 €
/ lună

Inchiriez apartament in Sibiu

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
64 mp
Agenție

5 zile în urmă
8

24.200 €
/ lună 48.40 € / mp / lună

Teren intravilan, 500mp, panorama uluitoare, Sa ...

Sâncraiu

500 mp teren
Agenție

5 zile în urmă

45.000 €
/ lună 55.08 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in centrul orasului ...

Central, Întorsura Buzăului

817 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
20

2.324 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Sfantu Gheorgh ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

154,64 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

51.900 €
/ lună 14.42 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Catrusa!

Poian

3.600 mp teren