Proprietăți unice: 8
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.100 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Gării, Sfântu Gheorghe

1 camere
30 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
10

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat î ...

Gării, Sfântu Gheorghe

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
21

4.001 €
/ lună 10.15 € / mp / lună

Spatiu comercial Sfantu Gheorghe, 395 mp, vizib ...

Gării, Sfântu Gheorghe

394,87 mp utili
1979

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

690 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

69 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
6

7.502 €
/ lună 15.66 € / mp / lună

Spatiu comercial, vitrinat, acces facil si vizi ...

Gării, Sfântu Gheorghe

479 mp utili
10E
1976
Agenție

10 luni în urmă
7

1.887 €
/ lună
1.560 €
7.34 € / mp / lună

Spatiu comercial vitrinat,dublu acces,257 mp,di ...

Gării, Sfântu Gheorghe

257 mp utili
1977
Agenție

10 luni în urmă
8

2.199 €
/ lună 3.55 € / mp / lună

Spații potrivite pentru atelier sau depozi ...

Gării, Sfântu Gheorghe

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

1.110 €
/ lună 3 € / mp / lună

De închiriat spatiu pentru birouri în ...

Gării, Sfântu Gheorghe

370 mp
2000
3E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
36

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii industriale de inchiriat 50 m2 pana la 4 ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

68.250 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren 650 mp - semicentral Sfantu Gheorghe | Pa ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

410 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Semicentral, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 4
4E

Agenție

2 luni în urmă

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, modern, mobilat, utilat, L ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
1986
Agenție

3 luni în urmă
17

350 €
/ lună

Inchiriat apartament 2 camere, modern, mobilat, ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
1986
Agenție

Mai mult de un an
8

288 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Lenin, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

288 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Lenin, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

260 €
/ lună

Închiriez garsonieră

Lenin, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Lenin

Lenin, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
1978
4E
Agenție

5 zile în urmă
20

2.324 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Sfantu Gheorgh ...

Lenin, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

154,64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Arenda unui teren de 2000 mp

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, 70 mp, zo ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
6

750 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spațiu de închiriat potrivit pentru a ...

Periferie, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1E
Agenție

11 luni în urmă
26

3.100 €
/ lună 7.97 € / mp / lună

Închiriere Spațiu Comercial | Sfântul Ghoerghe ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

389 mp utili
1E
1980
Agenție

1 lună în urmă
18

399.000 €
/ lună 704.95 € / mp / lună

Imobil multifunctional, 566 mp utili, ideal pro ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

566 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

85.000 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Padure mixta de vanzare in Sfantu Gheorghe!

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

208.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

304.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan, pe 3.800 mp, cu vedere frumoa ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

216 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 1, Sf. Gheorghe

Est, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Casă de închiriat în Sfântu ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

40 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

29.000 €
/ lună 19.33 € / mp / lună

Teren Extravilan | 1.500 mp | Strada Padurii

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 29,000 € și 35.000 €
Agenție

2 luni în urmă
5

196.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sfantu Gheorghe!

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

19.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

115.000 €
/ lună 991.38 € / mp / lună

Doua cladiri de birouri de vanzare, 116 mp I Cu ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

116 mp utili