Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament 2 camere Ultra Urban - zona I.C.Brat ...

I. C. Brătianu, Constanța

2 camere
56 mp
Etaj 6 / 10
1977
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

330 €
/ lună

Garsoniera mare de inchiriat

I. C. Brătianu, Constanța

1 camere
40 mp
Parter
1991
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

6.655 €
/ lună
5.500 €
5.55 € / mp / lună

Hala 1200 mp si curte 6100 mp in Constanta intr ...

I. C. Brătianu, Constanța

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere – Bd. I.C. Brăti ...

I. C. Brătianu, Constanța

2 camere
69 mp
Etaj 3 / 10
2023
Agenție

10 luni în urmă
32

1.150 €
/ lună
1.200 €

Casă parter 4 camere renovată, mobilată și util ...

I. C. Brătianu, Constanța

4 camere
135 mp
250 mp teren
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,150 € și 1.200 €
Agenție

6 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona I. ...

I. C. Brătianu, Constanța

2 camere
56 mp
Etaj 9

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

150.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren cu PUZ, centura Constanta-Ovidiu DN3C

Centură, Constanța

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriem spatiu depozitare productie showroom ...

Centură, Constanța

La ~5km distanță

1.400 mp utili
2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

5.200 €
/ lună

Constanta - Halta Traian - hala 1300mp

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

9 luni în urmă
10

14.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Zona Industriala, hala noua depozitare/ produc ...

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

1.400 mp utili
2022
Agenție

9 luni în urmă
3

6.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Depozit 1000 mp si curte 2500 mp

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

1E
Agenție

2 luni în urmă
7

1.200 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala 320 mp Halta Traian

Halta Traian, Constanța

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.250 €
/ lună 17.36 € / mp / lună

Spatiu comercial situat pe bulevardul I.C. Brat ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

292 €
/ lună

Inchiriez camera

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere- zona Bratianu

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

4 săptămâni în urmă
10

2.950 €
/ lună 2.46 € / mp / lună

Închiriere Hală zona Palas/Autostradă, Constanț ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

1.200 mp utili
2022
Agenție

5 luni în urmă

105.000 €
/ lună 237.56 € / mp / lună

Teren Intravilan - Bratianu | Exclusivitate

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

442 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

120.000 €
/ lună 279.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Zona Bratianu - Jan ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

430 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat CORA BRATIANU

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 6
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

38 €
/ lună

Apartament decomandat 2 camere 82 mp

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
82 mp
Etaj 9
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
11

350 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Sabroso-Bratianu

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 8 / 10
1990
Agenție

1 lună în urmă
19

600 €
/ lună

Bratianu Lidl - 4 Camere decomandat 95 MP pe te ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
95 mp
Parter / 4
1985
Agenție

6 luni în urmă
9

317 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, decomandata

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Agenție

9 luni în urmă
16

540.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Romstal

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

1.800 mp teren
10E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

600 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spatiu 10000 mp Stradal Ic Bratianu

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună
400 €

Apartament 2 camere | Bloc nou | I.C. Bratianu ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 9 / 10
2009
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Agenție

7 luni în urmă
4

550 €
/ lună

Apartament 2 camere bloc nou Bratianu

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 9 / 12
2022
Agenție

6 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Novopolis Residence | Par ...

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 9 / 11
2023
Agenție

Mai mult de un an
9

700 €
/ lună

De inchiriat casa zona Bratianu Constanta

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
130 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 800 €
Agenție

Mai mult de un an
5

650 €
/ lună

De inchiriat casa zona Bratianu

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
77 mp
100 mp teren