Proprietăți unice: 584
Proprietari: 203
Agenție

Azi
6

382 €
/ lună

Apartament 2 camere de închiriat – S ...

Central, Constanța

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție
Comision 0%

Azi
11

801 €
/ lună 17.80 € / mp / lună

Spațiu comercial 45 mp parter - 2 parcări - sal ...

Central, Constanța

45 mp utili
Agenție

Azi
11

1.815 €
/ lună 20.17 € / mp / lună

Centru , spatiu birouri clasa A, 90 mp., utili ...

Central, Constanța

90 mp utili
6E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Azi
8

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Spațiu Ultracentral Tomis Mall

Central, Constanța

40 mp utili
Agenție

Ieri
14

460 €
/ lună

Apartament de închiriat | Zona Tomis Mall | Eta ...

Central, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

Ieri

460 €
/ lună 11.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Bulevardul Mamai ...

Central, Constanța

40 mp utili
1921
Agenție

Ieri
8

900 €
/ lună

Modern house with 4 rooms and lake view – Ovidi ...

Central, Constanța

4 camere
115 mp
400 mp teren
Agenție

Ieri
22

700 €
/ lună

CENTRU VECHI! Apartament Premium Decomandat 65 ...

Central, Constanța

2 camere
65 mp
Etaj 1 / 4
2024
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
12

700 €
/ lună

Apartament 2 cam., lux , nou, de inchiriat.

Central, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 6
2025
Agenție

2 zile în urmă
6

400 €
/ lună

CENTRAL TRAIAN 2 CAMERE 400 EURO TERMEN LUNG

Central, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 10
10E
Agenție

6 zile în urmă
22

1.050 €
/ lună

PRIMA INCHIRIERE apartament 3 camere su.80mp. m ...

Central, Constanța

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 8
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
7

495 €
/ lună 9 € / mp / lună

Zona centala - birou - 2 camere

Central, Constanța

55 mp
1970
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 40 mp Pietonala Stefan Cel Mar ...

Central, Constanța

40 mp utili
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.601 €
/ lună 11.69 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL | BLD MAMAIA | EXPUNER ...

Central, Constanța

137 mp utili
3E
1999
Agenție

1 săptămână în urmă
6

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spațiu comercial- Poliția Rutiera

Central, Constanța

50 mp utili
1E
1999
Agenție

1 săptămână în urmă
9

1.168 €
/ lună

central,3cam lux, 2 garaje, 2bal, terasa, centr ...

Central, Constanța

3 camere
98 mp
Etaj 3 / 4
2014
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Garsonieră, termen lung, Centru – Tomis Mall

Central, Constanța

1 camere
35 mp
Etaj 7 / 7
7E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

701 €
/ lună 12.75 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Central, Constanța

55 mp utili
8E
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

900 €
/ lună

Inchiriere Apartament 3 camere in Constanta

Central, Constanța

3 camere
92 mp
Etaj 6
Agenție

Azi

500 €
/ lună

Tomis 3 apartament 2 camere renovat termen lung

Central, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție

Azi
6

4.900.000 €
/ lună 490 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vivo, Constanta

Central, Constanța

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

380 €
/ lună

Studio mare de inchiriat / zona Compozitori Con ...

Central, Constanța

2 camere
40 mp
Etaj 3 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

Azi
9

600 €
/ lună

Inchiriez apartament langa Universitatea Ovidiu ...

Central, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 7
2022
Agenție

Azi

400 €
/ lună

Eden Inel 1 Apartament 2 camere Termen Lung

Central, Constanța

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

Azi

1.600 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Tomis 3

Central, Constanța

1 camere
30 mp
Etaj 5
1989
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

450 €
/ lună

Casa 2 camere apartament de inchiriat

Central, Constanța

2 camere
70 mp
Agenție

Ieri
7

500 €
/ lună

Inchiriez apartamanet mamaia termen lung inclus ...

Central, Constanța

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

500 €
/ lună

De inchiriat apartament in Tomis Park

Central, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție

Ieri
3

98.000 €
/ lună 107.10 € / mp / lună

Teren intravilan-zona KM5

Central, Constanța

915 mp teren
2E
Agenție

Ieri
8

670.000 €
/ lună 269.29 € / mp / lună

Teren ideal dezvoltare imobiliara.

Central, Constanța

2.488 mp teren