Proprietăți unice: 66
Proprietari: 9
Agenție

1 săptămână în urmă
18

900 €
/ lună

Apartament 3 camere zona Delfinariu

Delfinariu, Constanța

3 camere
88,6 mp
Etaj 7 / 7
2018
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

399 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat- Bulevardul ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
43,84 mp
Etaj 2
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

6.000 €
/ lună

Vila / Pensiune Faleza Nord Delfinariu, 8 camer ...

Delfinariu, Constanța

8 camere
250 mp
300 mp teren
Etaj 2 / 2

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
15

550 €
/ lună

Ap2cam BLOC NOU - Delfinariu - Termen Lung - 55 ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 8
2018
Agenție

2 luni în urmă
11

1.440 €
/ lună 18 € / mp / lună

B-dul Mamaia - zona Delfinariu | Spațiu ideal p ...

Delfinariu, Constanța

80 mp utili
6E
2000
Agenție

2 luni în urmă
25

700 €
/ lună

Vedere frontala LAC - Ap2cam - Mamaia - Termen ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 8
2022
Agenție

3 luni în urmă
11

670 €
/ lună

Bld. Mamaia – Delfinariu 2 camere | bloc ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 1
2020
Agenție

4 luni în urmă
10

6.050 €
/ lună
5.000 €
15.47 € / mp / lună

SPATIU BIROURI | DELFINARIU | CLADIRE CLASA A

Delfinariu, Constanța

1 camere
391,45 mp
Etaj 6
Agenție

5 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Casa de inchiriat zona Delfinariu

Delfinariu, Constanța

2 camere
60 mp
200 mp teren
Agenție

5 luni în urmă

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Minihotel P+4 de Închiriat

Delfinariu, Constanța

1.000 mp
4E
Agenție

5 luni în urmă
12

450 €
/ lună

De închiriat – Apartament 2 camere M ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
50 mp
Parter / 4
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 500 €
Agenție

5 luni în urmă
6

2.420 €
/ lună
2.000 €
14.94 € / mp / lună

SPATIU BIROURI | DELFINARIU | CLADIRE CLASA A

Delfinariu, Constanța

1 camere
162,95 mp
Etaj 7
Agenție

5 luni în urmă
7

1.440 €
/ lună 18 € / mp / lună

Birou de închiriat 80 mp clădire pre ...

Delfinariu, Constanța

80 mp
2015
5E
Agenție

5 luni în urmă
7

1.800 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in zona Delfinari ...

Delfinariu, Constanța

112 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
26

4.477 €
/ lună
3.700 €
13.17 € / mp / lună

Delfinariu, cladire P+1 , spatiu depozitare 126 ...

Delfinariu, Constanța

340 mp utili
1E
Agenție

7 luni în urmă
10

650 €
/ lună

Apartament 3 camere 104 mp + loc parcare, de in ...

Delfinariu, Constanța

3 camere
104 mp
Etaj 1 / 4
2005
Agenție

8 luni în urmă
12

800 €
/ lună

✅Prima chirie: Apartament 2 camere, mobil ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
65 mp
Etaj 4 / 6
2024
Agenție

8 luni în urmă
13

11.011 €
/ lună
9.100 €
15.73 € / mp / lună

Bd. Mamaia, birouri PREMIUM

Delfinariu, Constanța

700 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
30

1.000 €
/ lună

LUX! Ap3cam DELFINARIU BLOC NOU - Parcare Priva ...

Delfinariu, Constanța

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 3
2020
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

800 €
/ lună

✅Prima chirie: Apartament nou cu dressing ...

Delfinariu, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 1 / 6
2024
Agenție

9 luni în urmă
19

2.950 €
/ lună 9.08 € / mp / lună

Delfinariu - bd. Mamaia, spatiu comercial , 325 ...

Delfinariu, Constanța

325 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

1.800 €
/ lună 16.07 € / mp / lună

DELFINARIU (COD10) - Spatiu comercial de inchir ...

Delfinariu, Constanța

112 mp utili
4E
1990
Agenție

10 luni în urmă
19

3.450 €
/ lună 9.89 € / mp / lună

Bd. Mamaia, spatiu birouri 344 mp., cladire rep ...

Delfinariu, Constanța

5 camere
349 mp
Etaj 5
2011
Agenție

Mai mult de un an
8

1.800 €
/ lună
3.001 €
16.07 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Delfinariu

Delfinariu, Constanța

112 mp utili
1987
Agenție

Mai mult de un an
18

295 €
/ lună 6.86 € / mp / lună

Bd. Mamaia , spatiu IDEAL BIROURI, 43 mp.

Delfinariu, Constanța

43 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
23

1.900 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Bd. Mamaia, spatiu birouri 193 mp., cladire rep ...

Delfinariu, Constanța

3 camere
193 mp
Etaj 1
2011
Agenție

Mai mult de un an
26

3.400 €
/ lună 9.88 € / mp / lună

Bd. Mamaia, spatiu birouri 344 mp., cladire rep ...

Delfinariu, Constanța

7 camere
344 mp
Etaj 4
2011
Agenție

Mai mult de un an
26

1.100 €
/ lună 10.68 € / mp / lună

Bd. MAMAIA, spatiu BIROURI, 103 mp.

Delfinariu, Constanța

4 camere
103 mp
Parter
2016
Agenție

Mai mult de un an
25

1.550 €
/ lună 12.92 € / mp / lună

Delfinariu-bd. Mamaia, spatiu birouri, 120 mp., ...

Delfinariu, Constanța

1 camere
120 mp
Etaj 3
2010
Agenție

Mai mult de un an
13

600 €
/ lună

Apartament 2 camere, Zona Delfinariu-Bd. Mamaia

Delfinariu, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 4 / 7
2020