Proprietăți unice: 26
Proprietari: 1
Agenție

2 zile în urmă
8

1.100 €
/ lună

Modern and bright house, 4 rooms – Quiet urban ...

Inel I, Constanța

4 camere
90 mp
130 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
14

400 €
/ lună

Eden Inel 1 Apartament 2 camere Termen Lung

Inel I, Constanța

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1979
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

440 €
/ lună

Apartament 3 camere - pet friendly - Inel 1 - ...

Inel I, Constanța

3 camere
45 mp
Parter / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
27

1.000 €
/ lună

Apartament Superb, Parter, Zona Institutul de M ...

Inel I, Constanța

3 camere
71,5 mp
Parter / 4
1991
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere - zona Inel 1 - centrala pr ...

Inel I, Constanța

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 4
1977
Agenție

1 lună în urmă
10

420 €
/ lună

Inel I -EDEN- 3 camere mobilat si utilat, cu c ...

Inel I, Constanța

3 camere
60 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament premium 3 camere - (COD10) EDEN

Inel I, Constanța

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 9
1980
Agenție

1 lună în urmă
14

600 €
/ lună
420 €

INLE 1 - EDEN Apartament 3 camere mobilat utiat ...

Inel I, Constanța

3 camere
64 mp
Etaj 3
1984
Agenție

1 lună în urmă
15

450 €
/ lună

Exclusivitate-Inel 1-Eden, ap. 3 camere 58mp,et ...

Inel I, Constanța

3 camere
58 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament 2 camere Eden

Inel I, Constanța

2 camere
70 mp
Etaj 8 / 8
8E
Agenție

2 luni în urmă
6

400 €
/ lună

INEL 1- SOVEJA- Ap 2 camere ,mobilate si utilat ...

Inel I, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
18

550 €
/ lună

INEL 1 STR. SoveJA Apartament cu 3 camere decom ...

Inel I, Constanța

3 camere
75 mp
Parter / 6
2017
Agenție

5 luni în urmă
11

700 €
/ lună

APARTAMENT 3 CAMERE- 700EURO

Inel I, Constanța

3 camere
70 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

330 €
/ lună 23.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial Complex EDEN pe Bd. Soveja 14 ...

Inel I, Constanța

14 mp utili
1982 (Finalizată)
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

650 €
/ lună

3 Camere termen lung sau scurt Lidl Baba Novac ...

Inel I, Constanța

3 camere
71 mp
2024
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

389 €
/ lună

inchiriez apartament mobilat 2 camere

Inel I, Constanța

2 camere
50 mp
1997
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

370 €
/ lună

Garsoniera utilata/mobilata la DR-uri de inchir ...

Inel I, Constanța

1 camere
38 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
13

550 €
/ lună

Eden - 2 Camere renovat modern cu balcon pe ter ...

Inel I, Constanța

2 camere
50 mp
1990
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

350 €
/ lună

Inel 1-Soveja-2 camere mobilate, cu centrala

Inel I, Constanța

2 camere
50 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
13

420 €
/ lună

2 camere, Inel 1 Soveja, et 1, centrala gaz, ba ...

Inel I, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, situat in zon ...

Inel I, Constanța

2 camere
43 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
9

420 €
/ lună

Inel I -EDEN- 3 camere mobilat si utilat, cu ce ...

Inel I, Constanța

3 camere
60 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

2 luni în urmă
6

600 €
/ lună

Proprietar inchiriere apartament 2 camere

Inel I, Constanța

2 camere
70 mp
Etaj 8
Agenție

4 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Soveja, decomandat, apartament 2 camere de inch ...

Inel I, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
18

450 €
/ lună

Apartament 2 camere situat in zona INEL I

Inel I, Constanța

2 camere