Proprietăți unice: 18
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

400 €
/ lună

inchiriat apartament 2 camere

Anda, Constanța

2 camere
64 mp
Etaj 2
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

380 €
/ lună

Închiriez casă la curte.

Anda, Constanța

2 camere
60 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună

2camere,decomandat,Zona Anda

Anda, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 3 / 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
14

1.648 €
/ lună
1.359 €
65.92 € / mp / lună

Spațiu Comercial în zona Anda

Anda, Constanța

25 mp utili
4E
Agenție

7 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, centrala gaz, modern, zona ...

Anda, Constanța

2 camere
47 mp
Parter
2000
Agenție

Mai mult de un an
7

530 €
/ lună

Duplex De Inchiriat - Zona CET - Termen Lung

Anda, Constanța

3 camere
140 mp
Parter / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

440 €
/ lună

Apartament 2 camere, centrala pe gaz, zona intr ...

Anda, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 1
2022
Agenție

1 lună în urmă
14

393 €
/ lună 15.72 € / mp / lună

Spatiu Comercial in zona Anda

Anda, Constanța

25 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Anda

Anda, Constanța

1 camere
20 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament 3 camere Anda 80 mp

Anda, Constanța

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 2
2E
Agenție

2 luni în urmă

490 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat zona Anda

Anda, Constanța

3 camere
80 mp
Parter / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament 4 camere, 2 bai, etaj 3, zona Anda C ...

Anda, Constanța

4 camere
80 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
5

550 €
/ lună

Duplex de inchiriat zona Anda, CENTRALA GAZ

Anda, Constanța

3 camere
120 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

530 €
/ lună

Inchiriez duplex in vila etaj 1+2 zona Anda

Anda, Constanța

3 camere
120 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

400 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Anda, Constanța

38 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

235 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Anda, Constanța

1 camere
22 mp
Etaj 3
1977
Agenție

3 luni în urmă
6

490 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat zona Anda

Anda, Constanța

3 camere
80 mp
Parter
2018
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

380 €
/ lună

Inchiriez casa la curte.

Anda, Constanța

2 camere
60 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

225.000 €
/ lună 703.13 € / mp / lună

Teren , zona Stadion, str.Primaverii

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

320 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp | Bd. Mamaia | Parter + ...

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

550 €
/ lună

3 camere, Stadion, 3 balcoane, 2 bai, mobilat u ...

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
83 mp
Etaj 5 / 8
8E

Agenție

1 săptămână în urmă
20

1.000 €
/ lună

LUX! Ap3cam Delfinariu in Bloc Nou - Parcare Su ...

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
2020
Agenție

1 săptămână în urmă
5

500 €
/ lună

3 Camere Stadion renovat total

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
1984
7E
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

675 €
/ lună

2 camere NOU Stadion Primaverii 48 mp parcare e ...

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 4
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

510.000 €
/ lună 652.17 € / mp / lună

Teren 782 mp | Str. Pictor Nicolae Grigorescu | ...

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

782 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

690 €
/ lună

Stadion - ap. 2 cam.,bloc nou,mobilat, loc de p ...

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2022
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

600 €
/ lună

Casa cu 3 camere in Tomis 2 Stadion

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
10

470 €
/ lună

Apartament 2 camere - zona Stadion - 470 euro/l ...

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 7
7E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

675 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere LUX bloc nou, pa ...

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 4
2024
Agenție

Mai mult de un an
13

700 €
/ lună

Apartament de familie,zona STADION

Stadion, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 1 / 4
1980