Proprietăți unice: 584
Proprietari: 203
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

380 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat zona Doraly ...

Central, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 5
Agenție

4 săptămâni în urmă
20

5.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în Centru

Central, Constanța

360 mp utili
2E
Agenție

4 săptămâni în urmă
18

1.600 €
/ lună

Apartament de lux - prima inchiriere - 50mp de ...

Central, Constanța

4 camere
250 mp
Etaj 3
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
20

699 €
/ lună

Eleganță urbană în inima or ...

Central, Constanța

2 camere
70 mp
Etaj 1
2020
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
5

230 €
/ lună

Garsoniera 22 m

Central, Constanța

1 camere
22 mp
Etaj 3
2000
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, balcon ?i aer condi?ionat

Central, Constanța

2 camere
45 mp
2016
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament Central (Ferdinand)

Central, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Constanța

2 camere
53 mp
Etaj 2
2015
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
14

575 €
/ lună
650 €
12.78 € / mp / lună

✅Proprietar: Spațiu comercial strada ...

Central, Constanța

45 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.800 €
/ lună 10.59 € / mp / lună

Ultracentral, SPATIU COMERCIAL 170 mp., renovat ...

Central, Constanța

170 mp utili
1925
Agenție

1 lună în urmă
28

5.800 €
/ lună 13.49 € / mp / lună

Ultracentral - cladire emblematica D+P+1+M, 430 ...

Central, Constanța

430 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
8

1.000 €
/ lună
950 €

Apartament cu 3 camere de închiriat în zona Cen ...

Central, Constanța

3 camere
93 mp
Etaj 2
4E
Agenție

1 lună în urmă
10

750 €
/ lună

Casă cu curte de inchiriat Bd Mamaia Constanta

Central, Constanța

4 camere
71 mp
371 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

6.050 €
/ lună 11 € / mp / lună

550 mp Spatiu comercial ultracentral Constanta

Central, Constanța

550 mp utili
2E
2002
Agenție

1 lună în urmă
12

1.600 €
/ lună 10.32 € / mp / lună

Centru, spatiu comercial 155 mp., front stradal ...

Central, Constanța

155 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,600 € și 1.937 €
Agenție

1 lună în urmă
5

750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Centru - Tomis Mall, spatiu 150 mp., intrare di ...

Central, Constanța

150 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
6

550 €
/ lună 11 € / mp / lună

SPATIU BIROURI | CENTRAL | BD MAMAIA | LIBER

Central, Constanța

2 camere
50 mp
Parter / 1
1E
Agenție

2 luni în urmă
14

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu de birouri central 2 camere in aproprier ...

Central, Constanța

50 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
6

500 €
/ lună

Capitol 3 camere decomandate 2 bai gaze mobilat ...

Central, Constanța

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 6
1986
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 560 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

500 €
/ lună

Inchiriez Apartament “CRYSTAL” Solid Sea View P ...

Central, Constanța

2 camere
43 mp
Etaj 3 / 9
2025
Agenție

2 luni în urmă
8

530 €
/ lună

Apartament 2 Camere - Zona Far - Loc De Parcare ...

Central, Constanța

2 camere
58 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție

2 luni în urmă
1

360 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatii comerciale- centru.

Central, Constanța

60 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
15

960 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu 160 mp Birouri Sediu Firma Cabinet Avoca ...

Central, Constanța

160 mp
2000
4E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 960 € și 1.000 €
Agenție

2 luni în urmă
7

7.863 €
/ lună
6.499 €
18.37 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat Central Bd. Tomis ...

Central, Constanța

428,09 mp utili
10E
1975
Agenție

3 luni în urmă
7

400 €
/ lună

CENTRAL 2 CAMERE ETAJ 2 400 EURO TERMEN LUNG

Central, Constanța

2 camere
47 mp
Etaj 1
1972
Agenție

3 luni în urmă
16

480 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Faleza Nord Co ...

Central, Constanța

2 camere
49,35 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
11

499 €
/ lună
549 €

Apartament 3 camere decomandat, 2 băi, 3 balcoa ...

Central, Constanța

3 camere
75 mp
Etaj 3 / 8
1986
Agenție

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Grand -plaja Modern

Central, Constanța

2 camere
80 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
7

175.000 €
/ lună

Apartament 3 camere de închiriat Mamaia Summerl ...

Central, Constanța

3 camere
91,34 mp
Etaj 6
2016
Agenție

3 luni în urmă
9

500 €
/ lună

CENTRAL!Apartament 2 camere de închiriat | ...

Central, Constanța

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 3
3E