Proprietăți unice: 46
Proprietari: 9
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat, zona ...

Gara, Constanța

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

400 €
/ lună
450 €

Apartament 3 camere zona Gara

Gara, Constanța

3 camere
85 mp
Etaj 1 / 10
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

380 €
/ lună

Gara - 2 camere decomandate, mobilat, utilat, g ...

Gara, Constanța

2 camere
47 mp
Etaj 4 / 4
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
13

500 €
/ lună
550 €

Parc Gara - Apartament 3 camere mobilat cu cent ...

Gara, Constanța

3 camere
80 mp
Etaj 7 / 11
11E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

550 €
/ lună

DE INCHIRIAT AP 2 CAMERE - PRIMA INCHIRIERE - B ...

Gara, Constanța

2 camere
61 mp
Etaj 2 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
13

550 €
/ lună

First Rental | Luxury Comfort | Brand New 2-Roo ...

Gara, Constanța

2 camere
61 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă

500 €
/ lună

2 CAMERE - ZONA GARA-PARTER, TOTUL NOU, IMBUNAT ...

Gara, Constanța

2 camere
48 mp
Parter / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
19

400 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Gara

Gara, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
7

3.997 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Clădire P+2+M de închiriat – spații servicii / ...

Gara, Constanța

900 mp utili
2E
Agenție

3 luni în urmă
4

400 €
/ lună

Apartament 2 camere semidecomandate zona Garii

Gara, Constanța

2 camere
48 mp
Etaj 2 / 4
1981
Agenție

3 luni în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Gara | Termen lung | Parc ...

Gara, Constanța

2 camere
65 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

6 luni în urmă
10

700 €
/ lună

Apartament 3 camere ,zona gara

Gara, Constanța

3 camere
87 mp
Etaj 2 / 10
1992
Agenție

8 luni în urmă
8

465 €
/ lună

Apartament 2 camere Gara

Gara, Constanța

2 camere
80 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

8 luni în urmă
24

550 €
/ lună

GARA 3 CAMERE DECOMANDATE 2 BAI 2 BALCOANE ET 2 ...

Gara, Constanța

3 camere
75 mp
Etaj 2 / 8
1985
Agenție

8 luni în urmă
27

1.750 €
/ lună
1.900 €

Vila de inchiriat, potrivita birouri, zona Gar ...

Gara, Constanța

4 camere
120 mp
998 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
15

1.800 €
/ lună

FAR - GARA ! CASA 4 CAMERE 2 BAI, BUCATARIE 150 ...

Gara, Constanța

4 camere
150 mp
500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
15

3.600 €
/ lună 16.51 € / mp / lună

Gara, spatiu comercial din constructie, 218 mp.

Gara, Constanța

218 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

700 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Constanta zona Gara

Gara, Constanța

3 camere
100 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
10

450 €
/ lună
500 €

Gara, apartament 3 camere, mobilat, gaze, inchi ...

Gara, Constanța

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 8
1986
Agenție

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat ptr birouri zo ...

Gara, Constanța

2 camere
52 mp
Parter / 4
1986
Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună

CENTRUL DE SCAFANDRI 2 CAMERE BLOC NOU LOC PAR ...

Gara, Constanța

2 camere
58 mp
Etaj 7 / 10
2020
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, in zona Gara ...

Gara, Constanța

2 camere
45 mp
Parter
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 550 €
Agenție

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere | Bloc Nou | Icil - Policli ...

Gara, Constanța

2 camere
45 mp
Etaj 3
9E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 450 €
Agenție

Mai mult de un an
21

525 €
/ lună

Apartament 2 camere ,bloc nou,Centrul de Scafan ...

Gara, Constanța

2 camere
54 mp
Etaj 7 / 8
2018
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

28 €
/ lună

inchiriere garsoniera

Gara, Constanța

1 camere
34 mp
Etaj 4
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament doua camere decomandat

Gara, Constanța

2 camere
58 mp
Etaj 3
Agenție

3 săptămâni în urmă
17

550 €
/ lună

Gara - 2 Camere renovat decomandat cu balcon si ...

Gara, Constanța

2 camere
60 mp
1980
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună

apartament pentru inchiriat

Gara, Constanța

2 camere
65 mp
Etaj 1
1990
Agenție

2 luni în urmă
20

750 €
/ lună

Apartament 100 mp, 4 camere, Zona Excelenta

Gara, Constanța

4 camere
85 mp
Etaj 2 / 10
1980
Agenție

2 luni în urmă
11

1.044.900 €
/ lună 300 € / mp / lună

Vanzare Teren intravilan Constanta/ Gara /Activ ...

Gara, Constanța

3.483 mp teren
4E