Proprietăți unice: 584
Proprietari: 203
Agenție

Ieri
2

500.000 €
/ lună 38.10 € / mp / lună

Teren Varianta Ovidiu Constanta 38 /Mp

Central, Constanța

13.125 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Central - Bd. Tomis | Ter ...

Central, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

422 €
/ lună 9.59 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Ultracentral liceul pedagog ...

Central, Constanța

44 mp
1970
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

1.100 €
/ lună

Inchiriez duplex cu curte

Central, Constanța

4 camere
130 mp
130 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

420 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Compozitori ...

Central, Constanța

2 camere
48 mp
Etaj 3
4E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

470 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Parcul Tabac ...

Central, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 10
10E
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

106 €
/ lună

Apartamen la mare in regim hotelier

Central, Constanța

2 camere
85 mp
Etaj 7
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

1.160 €
/ lună

Inchiriere Teren Mamaia - zona Butoaie - 318 mp

Central, Constanța

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
12

550 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, Mamaia zona Summ ...

Central, Constanța

2 camere
82 mp
Etaj 3 / 6
2010
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament 3 camere langa City Mall

Central, Constanța

3 camere
60 mp
Agenție

5 zile în urmă
11

390 €
/ lună

Inchiriere 2 camere, zona Spitalul Judetean

Central, Constanța

2 camere
52 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

2.999 €
/ lună 29.99 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial premium zona Bd. Tom ...

Central, Constanța

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

600 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 4 camere Inel 2

Central, Constanța

4 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

6 zile în urmă
1

240.000 €
/ lună 480 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan, Constanta, Cartier Compo ...

Central, Constanța

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

38 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Constanța

2 camere
57 mp
Etaj 4 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

1.000 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere in Constanta, con ...

Central, Constanța

3 camere
90 mp
Etaj 5
Agenție

6 zile în urmă
8

5.400 €
/ lună 11.92 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat 453 mp Constanta

Central, Constanța

453 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

350 €
/ lună

Inchiriez garsoniera cartierul Compozitorilor

Central, Constanța

1 camere
40 mp
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

345 €
/ lună 23 € / mp / lună

Birou la bulevard de Inchitiat

Central, Constanța

15 mp
1960
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

1.900 €
/ lună

Inchiriez casa cu curte generoasa ideal activit ...

Central, Constanța

130 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere

Central, Constanța

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat zona Tomis 2

Central, Constanța

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 9
9E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

699.999 €
/ lună 700.00 € / mp / lună

Teren intravilan 1000mp Constanta - aproape de ...

Central, Constanța

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

300 €
/ lună

Garsoniera Elena, Constanta

Central, Constanța

2 camere
22 mp
Etaj 2
1970
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Constanța

1 camere
40 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

900 €
/ lună

Apartament LUX Lake On Mamaia - Prima Inchirier ...

Central, Constanța

2 camere
54 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

89.000 €
/ lună 189.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM5, Consta ...

Central, Constanța

470 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

48 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Constanța

2 camere
47 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
10

580 €
/ lună

2 camere decomandate | Mamaia | Termen lung

Central, Constanța

2 camere
66 mp
2019
8E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

520 €
/ lună

Apartament 3 cam. de inchiriat tomis 2 parter

Central, Constanța

3 camere
58 mp