Proprietăți unice: 30
Proprietari: 8
Agenție

1 lună în urmă
10

2.950 €
/ lună 2.46 € / mp / lună

Închiriere Hală zona Palas/Autostradă, Constanț ...

Brătianu, Constanța

1.200 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

550 €
/ lună

Închiriez apartament 2 camere decomandat lângă ...

Brătianu, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 9
9E
Agenție

1 lună în urmă
18

3.000 €
/ lună

Spațiu ideal pentru afacerea ta – Ha ...

Brătianu, Constanța

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

2.499 €
/ lună 8.17 € / mp / lună

Spatiu D+P 306 mp utili | Zona Sabroso | Pretab ...

Brătianu, Constanța

306,2 mp utili
187 mp teren
2000
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Brătianu, Constanța

3 camere
70 mp
Etaj 7
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 600 € și 620 €
Agenție

5 luni în urmă
9

600 €
/ lună

3 camere, Inel II , Bloc BCR Cora Bratianu , 2 ...

Brătianu, Constanța

3 camere
80 mp
Etaj 7 / 10
10E
Agenție

6 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Novopolis Residence | Par ...

Brătianu, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 9 / 11
2023
Agenție

7 luni în urmă
4

550 €
/ lună

Apartament 2 camere bloc nou Bratianu

Brătianu, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 9 / 12
2022
Agenție

9 luni în urmă
6

879 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Bulevardul I.C ...

Brătianu, Constanța

293 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
16

3.500 €
/ lună 9.21 € / mp / lună

Bratianu/Inel 2(cod04)-Hala depozitare+birouri

Brătianu, Constanța

Agenție

Mai mult de un an
8

550 €
/ lună

Apartament 2 Camere Lux Primo Compozitori

Brătianu, Constanța

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 3
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere- zona Bratianu

Brătianu, Constanța

2 camere
55 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.250 €
/ lună 17.36 € / mp / lună

Spatiu comercial situat pe bulevardul I.C. Brat ...

Brătianu, Constanța

72 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

600 €
/ lună

Bratianu Lidl - 4 Camere decomandat 95 MP pe te ...

Brătianu, Constanța

4 camere
95 mp
Parter / 4
1985
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună
550 €

Inchiriere apartament 2 camere Zona Cora Bratia ...

Brătianu, Constanța

2 camere
55 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat CORA BRATIANU

Brătianu, Constanța

2 camere
56 mp
Etaj 6
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună
400 €

Apartament 2 camere | Bloc nou | I.C. Bratianu ...

Brătianu, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 9 / 10
2009
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 350 € și 400 €
Agenție

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Cora Bratianu

Brătianu, Constanța

3 camere
90 mp
Etaj 5 / 8
1985
Agenție

4 luni în urmă
1

120.000 €
/ lună 279.07 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Zona Bratianu - Jan ...

Brătianu, Constanța

430 mp teren
3E
Agenție

4 luni în urmă
6

550 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, in zona Cora ...

Brătianu, Constanța

2 camere
67 mp
Etaj 3
1995
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

38 €
/ lună

Apartament decomandat 2 camere 82 mp

Brătianu, Constanța

2 camere
82 mp
Etaj 9
Agenție

5 luni în urmă

105.000 €
/ lună 237.56 € / mp / lună

Teren Intravilan - Bratianu | Exclusivitate

Brătianu, Constanța

442 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
11

350 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Sabroso-Bratianu

Brătianu, Constanța

2 camere
60 mp
Etaj 8 / 10
1990
Agenție

9 luni în urmă
16

540.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Teren de vanzare in Constanta zona Romstal

Brătianu, Constanța

1.800 mp teren
10E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

292 €
/ lună

Inchiriez camera

Brătianu, Constanța

Agenție

Mai mult de un an
5

650 €
/ lună

De inchiriat casa zona Bratianu

Brătianu, Constanța

2 camere
77 mp
100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

800 €
/ lună
700 €

De inchiriat casa zona Bratianu Constanta

Brătianu, Constanța

3 camere
130 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

600 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Spatiu 10000 mp Stradal Ic Bratianu

Brătianu, Constanța

2.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

331 €
/ lună

Casa trei camere cartier Bratianu

Brătianu, Constanța

3 camere
65 mp
80 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
9

317 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, decomandata

Brătianu, Constanța

1 camere
34 mp