Proprietăți unice: 180
Proprietari: 16
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

220 €
/ lună

Dau in chirie garsoniera confort 3

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
13 mp
Etaj 3
Agenție

5 luni în urmă
8

450 €
/ lună

2 camere, decomandate, modern, Horea Zona Facul ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție

6 luni în urmă
14

1.750 €
/ lună
1.800 €
5 € / mp / lună

Casa individuala, 350 mp utili, zona Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

350 mp utili
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 1,750 € și 1.800 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
10

350 €
/ lună

0% Comision | Apartament semidecomandat, 2 came ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
70 mp
Demisol / 2
2E
Agenție

7 luni în urmă
12

590 €
/ lună

Apartament/studio de lucru, de inchiriat (toate ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
52 mp
Mansardă
1970
Agenție

7 luni în urmă
8

695 €
/ lună

Apartament tip studio, 40 mp, Centru

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

7 luni în urmă

500 €
/ lună

Garsoniera moderna, 25 mp, Centru

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
25 mp
Etaj 1 / 3
2000
Agenție

9 luni în urmă
18

500 €
/ lună

Dormitor + living | 45 mp | premium | parcare | ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
2019
2E
Agenție

10 luni în urmă
7

570 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu birou clasa A l claditre premimu l 57 mp ...

Gruia, Cluj-Napoca

57 mp utili
2020
Agenție

10 luni în urmă
7

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere decomandate | Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
51 mp
Parter / 4
1985
Agenție

Mai mult de un an
12

650 €
/ lună

Ap 3 cam modern+utilat complet, 90 mp, et.2, zo ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
90 mp
4E
Agenție

Mai mult de un an
13

1.000 €
/ lună

Apartament LUX 2 camere l View deosebit l Garaj ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
57 mp
Etaj 2 / 4
2016
Agenție

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună

1 camera, decomandat, 45 mp, cartier GRUIA, zon ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
45 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
3

269.000 €
/ lună 867.74 € / mp / lună

Teren unitate duplex l autorizat l 310 mp l pan ...

Gruia, Cluj-Napoca

310 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

269.000 €
/ lună 815.15 € / mp / lună

vand teren Gruia cu autorizatie construire pt j ...

Gruia, Cluj-Napoca

330 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

300 €
/ lună

Garsniera de inchiriat in Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
30 mp
Etaj 1
1990
Agenție

Mai mult de un an
7

2.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu birouri, 200 mp, zona Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

2.800 €
/ lună

Casa stil clasic de inchiriat Gruia | 502 mp ut ...

Gruia, Cluj-Napoca

502 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

230 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
30 mp
Etaj 2
1990
Agenție

Mai mult de un an
7

650 €
/ lună

Apartament lux in Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

699 €
/ lună

3 camere, parcare, terasa 40 mp, prima inchirie ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 6
6E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 699 € și 750 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

10 €
/ lună

cazare muncitori 40 ron zi

Gruia, Cluj-Napoca

14 camere
250 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

432 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Cluj cartier Gru ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
70 mp
Parter
2000
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

79 €
/ lună 3.16 € / mp / lună

Dau in chirie garaj cu ie?ire la strada izolat ...

Gruia, Cluj-Napoca

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera la parter intr-un bloc din ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
12 mp
Etaj 4
1978
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

240 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
12 mp
Parter
1980
Agenție

8 luni în urmă
4

220 €
/ lună

Inchiriez garsoniera conf 3

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
13 mp
Agenție

10 luni în urmă
3

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

hala de 40 mp

Gruia, Cluj-Napoca

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

250 €
/ lună

inchiriez garsoniera in Cartierul Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
11 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

780 €
/ lună 22.94 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru activitati medicale cu ...

Gruia, Cluj-Napoca

34 mp utili