Proprietăți unice: 180
Proprietari: 16
Agenție

6 luni în urmă
10

325 €
/ lună

De inchiriat o camera la casa, in cartierul Gru ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

6 luni în urmă
7

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu de Închiriat |Access Rapid Centru | idea ...

Gruia, Cluj-Napoca

80 mp utili
2E
Agenție

6 luni în urmă
6

2.500 €
/ lună

Casa moderna, 180mp, zona Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

6 camere
180 mp
320 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
7

860 €
/ lună

Apartament 3 camere, 100 mp, zona 7 Strazi

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
101 mp
Etaj 1 / 4
2017
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1.090 €
/ lună
901 €
9.40 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 116 mp, de închiriat în zo ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
116 mp
Demisol / 7
2000
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
21

1.211 €
/ lună
1.001 €
7.25 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 167mp de închiriat în zona ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
167 mp
Demisol / 7
2000
Agenție

7 luni în urmă
6

500 €
/ lună

Apartament 2 camere, parcare, cartier Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 1
2019
Agenție

7 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament 2 camere, Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 1
2000
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

220 €
/ lună

Inchiriez garsoniera conf.3

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
13 mp
Etaj 3
Agenție

8 luni în urmă
7

250 €
/ lună

Garsoniera de 20mp, etaj intermediar, zona Stad ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
20 mp
Etaj 1
1980
Agenție

8 luni în urmă
20

1.500 €
/ lună

Apartament la vila, cu panorama deosebita

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 2
2021
Agenție

8 luni în urmă
20

2.600 €
/ lună

Casa de inchiriat | Gruia | Priveliste panorami ...

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
230 mp
700 mp teren
1E
Agenție

9 luni în urmă
9

4.000 €
/ lună 23.53 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT,ZONA ULTRACENTRALA

Gruia, Cluj-Napoca

170 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

2.370 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birouri in cladire office clasa A!

Gruia, Cluj-Napoca

316 mp
Agenție

9 luni în urmă
10

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

birouri de inchiriat central

Gruia, Cluj-Napoca

300 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

689 €
/ lună
570 €
12.09 € / mp / lună

Spațiu birouri de inchiriat 57-127 mp Clasa A G ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
57 mp
Etaj 4 / 7
2016
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

3.131 €
/ lună
2.588 €
9.08 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 345 - 860 mp Gruia. ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
345 mp
Etaj 1 / 3
2017
Agenție

10 luni în urmă
17

2.000 €
/ lună
2.250 €
9.09 € / mp / lună

Spatiu versatil 220mp, parcul industrial Tetaro ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
220 mp
Parter / 1
2019
Agenție

10 luni în urmă
20

2.600 €
/ lună

Casa individuala, 5 camere, curte, terasa, gara ...

Gruia, Cluj-Napoca

6 camere
200 mp
600 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
15

1.200 €
/ lună

Inchiriere apartament de lux in casa, Gruia, cu ...

Gruia, Cluj-Napoca

3 camere
100 mp
Etaj 1
1E
Agenție

10 luni în urmă
8

6.776 €
/ lună
5.600 €
5.21 € / mp / lună

Spatiu Industrial - Baciu - 1300 mp - Plaftorma ...

Gruia, Cluj-Napoca

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 6,776 € și 8.306 €
Agenție

10 luni în urmă
4

318 €
/ lună
263 €
8.59 € / mp / lună

Închiriere spațiu industrial Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

Agenție

10 luni în urmă
17

480 €
/ lună

✅ Dormitor + living | 43 m² | premiu ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
43 mp
Etaj 1 / 2
2019
Agenție

11 luni în urmă
11

2.662 €
/ lună
2.200 €
12.10 € / mp / lună

Birouri Clasa A in cladire noua

Gruia, Cluj-Napoca

220 mp
Parter / 1
2019
1E
Agenție

Mai mult de un an
8

759 €
/ lună

Apartament 2 camere, finisaje premium, garaj in ...

Gruia, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

Mai mult de un an
7

350 €
/ lună

Apartament 1 camera, Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
40 mp
Parter / 1
1990
Agenție

Mai mult de un an
20

8.198 €
/ lună
8.784 €

Casa exclusivista pentru birouri

Gruia, Cluj-Napoca

17 camere
504 mp
2.872 mp teren
1930
Agenție

Mai mult de un an
16

1.850 €
/ lună

Casa de inchiriat 240mp utili, Zona Grigorescu

Gruia, Cluj-Napoca

6 camere
240 mp
600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

300 €
/ lună

Garsoniera in Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
24 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

Mai mult de un an
13

1.850 €
/ lună

Casa individuala, Mobilata si Utilata, situata ...

Gruia, Cluj-Napoca

5 camere
200 mp
650 mp teren
Etaj 1 / 1