Proprietăți unice: 403
Proprietari: 26
Agenție

3 luni în urmă
17

599 €
/ lună

Apartament 2 camere 55 mp,terasa,parcare,Buna Z ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 9 / 10
2017
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună
600 €

Apartament cochet de inchiriat, in bloc tip vil ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
65 mp
Etaj 1
2012
Agenție

4 luni în urmă
13

599 €
/ lună

Apartament 2 camere 55 mp,terasa,parcare,Buna Z ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 9 / 10
2017

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
8

550 €
/ lună

COMISION 0%! Ap. 2 camere 57 mp + 2 balcoane, p ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 2
3E
Agenție

5 luni în urmă
5

550 €
/ lună
600 €

Apartament 2 camere 54 mp, loc de parcar + tera ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
54 mp
Etaj 8 / 10
10E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Agenție

5 luni în urmă
12

1.499 €
/ lună

Buna Ziua l 4 camere l Curte 600 MP l 140 MP Ut ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

4 camere
160 mp
600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

2.200 €
/ lună

Casa frumoasa cu garaj si curte proprie in Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

6 camere
280 mp
320 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

1.350 €
/ lună 23.68 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in cartierul Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

57 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
7

550 €
/ lună

Apartament in Buna Ziua. Prima inchiriere

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 4
2026
Agenție

5 luni în urmă
20

2.200 €
/ lună

Casa Individuala 320 MP Garaj Curte Cartierul ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

6 camere
320 mp
200 mp teren
2016
Agenție

5 luni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Parter
2016
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

900 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Andrei Mures ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
58 mp
Etaj 5 / 5
2020
Agenție

5 luni în urmă
43

1.999 €
/ lună

Duplex de 320mp, modern, 120mp, sauna, zona str ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

6 camere
320 mp
250 mp teren
2004
Agenție

5 luni în urmă
14

1.756 €
/ lună
1.452 €

Casa de inchiriat | Cartierul Buna Ziua | zona ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

4 camere
141 mp
260 mp teren
Parter / 1
Agenție

5 luni în urmă
27

2.200 €
/ lună

Casă / Vilă de închiriat în Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

5 camere
338 mp
324 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

530 €
/ lună

3 camere, parcare subterana, zona strazii Zahar ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

3 camere
78 mp
Etaj 1
5E
Agenție

6 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Salon coafor-cosmetica, 2 parcari, Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

57 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
9

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere | Buna Ziua ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

3 camere
60 mp
Etaj 3 / 5
2009
Agenție

6 luni în urmă
8

600 €
/ lună

Apartament modern 2 camere cu parcare zona Gran ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
45 mp
Etaj 9 / 10
2017
Agenție

6 luni în urmă
8

550 €
/ lună

Ap cu 2 camere + parcare in Buna Ziua, prima in ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 4
2020
Agenție

6 luni în urmă
20

2.200 €
/ lună

Casa insiruita 5 camere de inchiriat | Buna ziu ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

5 camere
320 mp
350 mp teren
2E
Agenție

6 luni în urmă
36

1.199 €
/ lună

Casa cu 2 etaje de 150mp, curte 40mp, parcare, ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

5 camere
150 mp
Agenție

6 luni în urmă
9

580 €
/ lună

Apartament pet friendly in cartierul Buna Ziua

Bună Ziua, Cluj-Napoca

3 camere
51 mp
Etaj 1 / 3
2018
Agenție

6 luni în urmă
8

598 €
/ lună

Apartament de 2 camere, parcare, 55mp, zona Gra ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
55 mp
Etaj 1
2016
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 598 € și 650 €
Agenție

6 luni în urmă
18

600 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, terasa si gradina, de i ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

2 camere
48 mp
Demisol / 2
2010
Agenție

6 luni în urmă
28

1.350 €
/ lună

Casă de închiriat, 4 camere, 141 mp, ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

4 camere
141 mp
256 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
18

499 €
/ lună

2 camere, modern, bloc nou, garaj, terasa, Buna ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca