Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
7

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu Comercial 75 mp Sacele zona Penny

Satulung, Săcele

75 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

1.633 €
/ lună
1.350 €
5.44 € / mp / lună

inchiriere depozit si birouri

Satulung, Săcele

1E
Agenție

10 luni în urmă
5

2.250 €
/ lună 3 € / mp / lună

HALA DEPOZITARE

Satulung, Săcele

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
22

3.900 €
/ lună

Pretabil atat comercial cat si locuit

Satulung, Săcele

9 camere
550 mp
870 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

1 lună în urmă
14

130.000 €
/ lună 151.69 € / mp / lună

Teren 857mp Sacele/ fundatie / proiect casa/ AC ...

Satulung, Săcele

857 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
13

50.820 €
/ lună 70 € / mp / lună

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 2 v ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

726 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

95.900 €
/ lună 95.90 € / mp / lună

Teren pentru constructii in Sacele, cu potentia ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Agenție

8 luni în urmă
13

222.250 €
/ lună 70 € / mp / lună

Proiect autorizat (AC) pentru constructia a 6 v ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

3.175 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
6

90.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Incantator parc privat, 1.500mp: casa pensiune ...

Poiana Angelescu, Săcele

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

99.900 €
/ lună 16.38 € / mp / lună

Teren 6,100 mp Brasov / Sacele/ COMISION 0%

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

6.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

343 €
/ lună

Apartament 2 camere si parcare in Precizia

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

2 luni în urmă
3

240 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Sacele-Electro ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

24 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

90.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

10.000mp, Brasov, Sacele, Electroprecizia

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

15.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3500 mp - Logistica - Produ ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
12

7.200 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1600 mp - Productie - Depoz ...

Electroprecizia, Săcele

La ~5km distanță

1E
Agenție

2 luni în urmă
5

2.040 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat in Sacele-Stefan ...

Ștefan cel Mare, Săcele

La ~5km distanță

340 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

330 €
/ lună

2 cam, decomandat, etaj 1, mobilat si utilat, S ...

Ștefan cel Mare, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

400 mp de inchiriat , afacere,birouri, depozite

Ștefan cel Mare, Săcele

La ~5km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial Sacele

Central, Săcele

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

32.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

0% Comision | Teren 650 mp | Sacele, Str. Venus ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

400.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ

Central, Săcele

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

49.900 €
/ lună 14.26 € / mp / lună

Teren extravilan in Sacele-3500mp, Comision cum ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

spatiu comercial ultracentral Sacele

Ultracentral, Săcele

La ~5km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

139.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan construibil utilitati asfalt c ...

Central, Săcele

La ~5km distanță

4.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

23 €
/ lună

Ofer spre inchiriere ATV

Central, Săcele

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

269 €
/ lună

Inchiriez casa Sacele

Ultracentral, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament Kasper Coresi de inchiriat

Central, Săcele

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.400 €
/ lună

Inchiriez casa deosebita

Central, Săcele

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

500 €
/ lună

Dau spre inchiriat apartament 3 camere

Central, Săcele

La ~5km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
4E