Proprietăți unice: 48
Proprietari: 6
Agenție

Ieri
13

350 €
/ lună

Garsoniera Judetean-Zizinului, mobilata, Brasov

Județean, Brașov

1 camere
28 mp
Etaj 7 / 8
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 3 camere zona Judetean,mobilat-utila ...

Județean, Brașov

3 camere
60 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună

Garsoniera zona Judetean

Județean, Brașov

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament Spitalul Judetean Brasov Centru civi ...

Județean, Brașov

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

6 zile în urmă

250 €
/ lună

Garsoniera zona Judetean nemobilata,renovata,25 ...

Județean, Brașov

1 camere
28 mp
Etaj 4
1980
Agenție

4 săptămâni în urmă
14

1.916 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL| DE ÎNCHIRIAT| 127MP| ZONA JUD ...

Județean, Brașov

127 mp utili
10E
2011
Agenție

1 lună în urmă
8

415 €
/ lună

Apartament 2 camere Scriitorilor, Brasov

Județean, Brașov

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 8
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

340 €
/ lună

Inchiriere-Garsoniera-Decomandata-Judetean-Bras ...

Județean, Brașov

1 camere
36 mp
Etaj 7
8E
Agenție

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, suprafata de 60mp, 2 ba ...

Județean, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 4
1982
Agenție

5 luni în urmă
13

425 €
/ lună

Apartament cu 2 camere Judetean etaj 1

Județean, Brașov

2 camere
52,01 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție

6 luni în urmă
11

560 €
/ lună

Apartament 2 camere | Judetean | renovat cu par ...

Județean, Brașov

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 8
1986
Agenție

8 luni în urmă
26

550 €
/ lună

Apartament doua camere cu parcare subterana zon ...

Județean, Brașov

2 camere
64,75 mp
Etaj 6 / 11
2011
Agenție

9 luni în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament 2 Camere Renovat zona Judetean cu Pa ...

Județean, Brașov

2 camere
60 mp
Etaj 6 / 8
1980
Agenție

11 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Județean - apartament 3 camere NEMOBILAT - 2 gr ...

Județean, Brașov

3 camere
80 mp
Etaj 4
1991
Agenție

11 luni în urmă
9

4.900 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Oportunitate! Teren de închiriat, 3,256 mp, str ...

Județean, Brașov

3.256 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

651 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Vad Comercial Ridicat, Vizibilitate maxima

Județean, Brașov

55 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună

Apartament 2 camere in bloc vila zona Spital Ju ...

Județean, Brașov

2 camere
56 mp
Parter / 3
3E
Agenție

Mai mult de un an
16

700 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, 2 parcari subterne, de ...

Județean, Brașov

3 camere
69 mp
Etaj 2 / 10
2008
Agenție

2 săptămâni în urmă

300 €
/ lună

Garsoniera zona Judetean

Județean, Brașov

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

300 €
/ lună

Se inchiriaza garsoniera zona Spitalul judetean

Județean, Brașov

1 camere
30 mp
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

275 €
/ lună

Garsoniera spre chirie zona Judetean

Județean, Brașov

1 camere
28 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
15

550 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Judetean/Carpatilor, 42mp

Județean, Brașov

42 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

353 €
/ lună

Proprietar Inchiriez garsoniera langa spitalul ...

Județean, Brașov

1 camere
28 mp
Etaj 8
1997
Agenție

1 lună în urmă

270 €
/ lună

Garsoniera mobilata, bloc apartamente , zona Ju ...

Județean, Brașov

1 camere
38 mp
Etaj 1 / 3
1970
Agenție

2 luni în urmă
11

380 €
/ lună

Garsoniera spatioasa | zona Judetean

Județean, Brașov

1 camere
40 mp
Etaj 2
1980
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 380 € și 400 €
Agenție

3 luni în urmă
17

350 €
/ lună

Garsoniera De Inchiriat Brasov Zona Judetean

Județean, Brașov

1 camere
40 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă

250 €
/ lună

Garsoniera zona Judetean , pentru salon,cabinet ...

Județean, Brașov

1 camere
19 mp
Demisol / 3
1960
Agenție

6 luni în urmă
8

35.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

0% Comision | Teren 650 mp | Sacele, Str. Venus ...

Județean, Brașov

650 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

619 €
/ lună

Inchiriem Apartament 3 Camere, Mobilat, Open Sp ...

Județean, Brașov

3 camere
71 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 619 € și 649 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Spitalului Judetea ...

Județean, Brașov

1 camere
27 mp
Etaj 8 / 8
1984