Proprietăți unice: 900
Proprietari: 182
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

230 €
/ lună

Inchiriem apartament cu doua camere

Central, Bistrița

2 camere
40 mp
Parter
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
1

250 €
/ lună

PROPRIETAR, inchiriez apartament 2 camere, situ ...

Central, Bistrița

2 camere
40 mp
1990
Agenție

1 săptămână în urmă
9

500 €
/ lună

Apartament Modern 3 camere-balcon-etaj 1-parcar ...

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
2023

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

171 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Calea Moldovei

Calea Moldovei, Bistrița

1 camere
28 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

171 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Calea Moldovei

Calea Moldovei, Bistrița

1 camere
28 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
6

155.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 3.100 mp | Zona de case | Vale ...

Central, Bistrița

3.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

4.000 €
/ lună 4.04 € / mp / lună

Proprietate speciala, ideala pentru investitie, ...

Nord, Bistrița

990 mp utili
2005
Agenție

1 săptămână în urmă
12

480 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere in bloc nou si ...

Central, Bistrița

3 camere
63 mp
2024
5E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere, str Gradinil ...

Central, Bistrița

3 camere
72 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
4

34.500 €
/ lună 49.29 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Schullewald

Central, Bistrița

700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

5.500 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Teren Intravilan Bistrita, zona Zavoaie

Central, Bistrița

559 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

153 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
35 mp
Etaj 3
2015
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera

Central, Bistrița

1 camere
40 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

150 €
/ lună

De inchiriat Garsoniera - Zona Kauflandul de jo ...

Central, Bistrița

1 camere
30 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament 3 camere - HAN + P

Central, Bistrița

3 camere
68 mp
10E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu/Birou zona Ultracentral !

Ultracentral, Bistrița

29 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

300 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu/Birou zona Ultracentral !

Ultracentral, Bistrița

29 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

5.000 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Teren intravilan 31 ari, Valea Budacului

Central, Bistrița

3.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

430 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere decomandate, s ...

Central, Bistrița

3 camere
92 mp
Etaj 4
1984
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat, str. Calea Moldovei ,e ...

Calea Moldovei, Bistrița

1 camere
26 mp
Etaj 3
1988
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

170 €
/ lună

Inchiriez garsoniera.

Central, Bistrița

1 camere
28 mp
Etaj 4
1995
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

900 €
/ lună

Inchiriez garsoniera pe strada Privighietorilor

Central, Bistrița

1 camere
32 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament 4 camere, Panoramic Residence

Central, Bistrița

4 camere
90 mp
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

130.000 €
/ lună 15.17 € / mp / lună

Teren de vanzare de 8,567MP in zona: Leoni

Central, Bistrița

8.567 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

65.000 €
/ lună 70.50 € / mp / lună

Teren intravilan Valea Sigmirului ideal constru ...

Central, Bistrița

922 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

150.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Centura Bistritei ...

Centura, Bistrița

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatii birouri 50-80 mp | Parcul Mihai Eminescu

Central, Bistrița

80 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat | Blocurile Verzi | par ...

Central, Bistrița

3 camere
67 mp
2019
6E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 2.400 mp, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

2.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

67.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 13,5 ari, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

1.350 mp teren