Proprietăți unice: 903
Proprietari: 182
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

110.000 €
/ lună 45.83 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 2.400 mp, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

2.400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

67.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 13,5 ari, Unirea (a ...

Unirea, Bistrița

1.350 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
16

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan, 10 ari cu autorizatie constru ...

Viișoara, Bistrița

1.000 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament la casa zona Unirea

Unirea, Bistrița

2 camere
80 mp
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă

360 €
/ lună

Apartament 2 camere, etaj1 zona Sud, Bloc Nou

Sud, Bistrița

2 camere
45 mp
Etaj 1
2020
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Ștefan cel Mare, Bistrița

2 camere
50 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

200 €
/ lună

Apartament 1 camera ( garsoniera), et.3 cu LIFT ...

Independenței, Bistrița

1 camere
37 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

194 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
32 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

800 €
/ lună

Casa noua 160 mp | Curte 500 mp | Mobilata | Ce ...

Central, Bistrița

4 camere
160 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez apartament str Artarilor Bistrita et3 ...

Decebal, Bistrița

2 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

190 €
/ lună

Ofer spre inchiriere ap.2 camere

Decebal, Bistrița

2 camere
36 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 3 camere Panoramic Residence

Sud, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament 2 camere et 2

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

480 €
/ lună

Apartament 3 Camere C.R. Vivu/Parcare/Anaf

Central, Bistrița

3 camere
72 mp
Etaj 1
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

700 €
/ lună

Chirie casa zona Terra

Central, Bistrița

4 camere
180 mp
180 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez apartament in Bistrita

Central, Bistrița

1 camere
37 mp
Parter / 1
2000
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

15.000 €
/ lună 3.66 € / mp / lună

Teren zona Cighir in apropierea pistei motocros

Central, Bistrița

4.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

90.000 €
/ lună 52.94 € / mp / lună

Teren 17 Ari cu panorama,Unirea,zona rezidentia ...

Unirea, Bistrița

1.700 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren De Vanzare langa Crama Jelna

Central, Bistrița

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera in Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
37 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera in Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
37 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

29.000 €
/ lună 9.67 € / mp / lună

Teren de 30 de ari, Dumitra, 5km de Bistrita

Central, Bistrița

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

103.000 €
/ lună 12.45 € / mp / lună

Teren extravilan, peste 80 de ari de vanzare in ...

Central, Bistrița

8.272 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 14.40 € / mp / lună

Teren de 25 ari in localitatea Livezile

Central, Bistrița

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

335.000 €
/ lună 67 € / mp / lună

Teren intravilan 50 arii pe str. Valea Ghinzii

Central, Bistrița

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

168.000 €
/ lună 69.36 € / mp / lună

Vanzare teren in zona Valea Budacului - Suprafa ...

Central, Bistrița

2.422 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

158.000 €
/ lună 130.90 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 1207 mp, zona rez ...

Sud, Bistrița

1.207 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

110.000 €
/ lună 50.27 € / mp / lună

Teren Intravilan, 2.188 mp, zona Subcetate

Central, Bistrița

2.188 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

43.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren, 21.5 Ari, zona Padurea Sigmirului

Central, Bistrița

2.150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

33.000 €
/ lună 10.65 € / mp / lună

Teren intravilan, 31 ari, Ilva Mica, zona monta ...

Central, Bistrița

3.100 mp teren