Proprietăți unice: 899
Proprietari: 183
Agenție

8 luni în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat - zona COROANA ...

Central, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 4
1989
Agenție

8 luni în urmă
5

1.498 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Hala, spatiu 780 mp, Padel, depozitare, product ...

Industrială, Bistrița

1E
Agenție

8 luni în urmă
16

750 €
/ lună

Spațiu de închiriat - Zona Calea Moldovei

Nord, Bistrița

3 camere
150 mp
500 mp teren
f.s. 20 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial 132 mp, ultracentral, zona pie ...

Ultracentral, Bistrița

132 mp utili
1E
1883
Agenție

11 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat Calea moldovei,2 camere ...

Calea Moldovei, Bistrița

2 camere
46 mp
Etaj 2 / 5
2025
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.299 €
/ lună
1.900 €
9.20 € / mp / lună

Spațiu cazare muncitori, de închiriat, 9 camere ...

Industrială, Bistrița

250 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.230 €
/ lună
1.017 €
6.06 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 204 mp – zona P ...

Industrială, Bistrița

203,4 mp utili
2E
1985
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

500 €
/ lună

apartament cu 3 camere in centrul orașului, lân ...

Central, Bistrița

3 camere
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
16

350 €
/ lună

Ap 2 camere, la casa, zona linistita, Pet Frien ...

Cetății, Bistrița

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 1
2020
Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună

Apartament 2 Dormitoare / Bloc Nou / Zona Centr ...

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Parter
2015
Agenție

Mai mult de un an
5

365 €
/ lună

Apartament Nou 2 camere-balcon-etaj3-lift-parca ...

Nord, Bistrița

2 camere
60 mp
Etaj 3
2024
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 4 sau mai multe incaperi l ...

Central, Bistrița

200 mp
3E
Agenție

Mai mult de un an
7

290 €
/ lună

Apartament 1 camera, parter, zona Calea Moldove ...

Calea Moldovei, Bistrița

1 camere
40 mp
Parter / 4
1978
Agenție

5 zile în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament 2 camere etaj 1 cu lift Campeador-Ce ...

Cetății, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 6
6E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

399 €
/ lună

Inchiriez alartament 4 camere

Central, Bistrița

3 camere
76 mp
Etaj 3
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Bistrița

2 camere
42 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

200 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Bistrița

2 camere
42 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere

Central, Bistrița

2 camere
Agenție

6 zile în urmă
10

260 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, zona centrala, e ...

Decebal, Bistrița

2 camere
45 mp
Etaj 3
1984
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

300 €
/ lună

inchirez/schimb garsoniera transformata in spat ...

Central, Bistrița

2 camere
32 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

105.000 €
/ lună 175 € / mp / lună

Teren intravilan 600 mp - Calea Moldovei| Ideal ...

Calea Moldovei, Bistrița

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Teren 2900 mp la drum principal-Parcelabil-pano ...

Central, Bistrița

2.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

19.500 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren 600 mp la drum principal-panoramic-Sarata

Central, Bistrița

600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

3.000 €
/ lună 0.68 € / mp / lună

Teren 4400 mp -Parcelabil - panoramic - Sarata

Central, Bistrița

4.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

108.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren 5400 mp-limita intravilan-2 deschideri-Sa ...

Central, Bistrița

5.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

210.000 €
/ lună 53.85 € / mp / lună

Teren 39 arii, zona str. Scolii, Unirea

Unirea, Bistrița

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

299 €
/ lună 6.64 € / mp / lună

Ultracentral - spatiu pentru birouri, servicii ...

Ultracentral, Bistrița

45 mp utili
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
10

250 €
/ lună

Apartament mobilat, et.1 - str. Matei Eminescu, ...

Calea Moldovei, Bistrița

1 camere
45 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

304 €
/ lună

Apartament de inchiriat.

Independenței, Bistrița

2 camere
60 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

230 €
/ lună

Inchiriem apartament cu doua camere

Central, Bistrița

2 camere
40 mp
Parter
1986