Proprietăți unice: 899
Proprietari: 183
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

370 €
/ lună

Apartament 3 camere de închiriat – Strada G-ral ...

Central, Bistrița

3 camere
64 mp
Etaj 4
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
11

215 €
/ lună

Apartament în regim hotelier – ultracentral Bis ...

Ultracentral, Bistrița

3 camere
60 mp
Etaj 1
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat - Bd Republicii

Central, Bistrița

3 camere
55 mp
Etaj 1
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
15

320 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu Comercial sau Birouri de Închiriat

Central, Bistrița

40 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

550 €
/ lună
500 €

Ap. 3 camere, etaj 1, lift, 2 parcari, acces se ...

Centura, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 3
2021
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 550 €
Agenție

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu ultrafinisat,in sup ...

Ultracentral, Bistrița

250 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
7

270 €
/ lună

Apartament. 3 camere de inchiriat zona Big

Central, Bistrița

3 camere
60 mp
Etaj 3
4E
Agenție

2 luni în urmă
7

62 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Apollo

Central, Bistrița

68 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament la casa 3 camere, 70mp

Sud, Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 2
2000
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

13 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat centru

Central, Bistrița

145 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

4.174 €
/ lună
4.235 €
27.83 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium – Fost Sediu Bancar | ...

Decebal, Bistrița

150 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
11

450 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere Kaya Residence ...

Vest, Bistrița

3 camere
68 mp
Etaj 7
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
13

750 €
/ lună

Casă de închiriat – Cartier Unirea (zonă linișt ...

Unirea, Bistrița

3 camere
180 mp
500 mp teren
2020
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

750 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Birouri de inchiriat , zona Centura

Central, Bistrița

6 camere
180 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
15

430 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat,Parcare subter ...

Central, Bistrița

3 camere
96 mp
Etaj 5
2015
Agenție

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial 70 mp, Zona ANDREI MURESANU

Decebal, Bistrița

70 mp utili
4E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat - zonă excelentă! ...

Calea Moldovei, Bistrița

50 mp utili
3E
2022
Agenție

4 luni în urmă
6

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou 600 mp-2 nivele-parcari-Zona Str. ...

Sud, Bistrița

600 mp utili
1998
Agenție

4 luni în urmă
6

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birouri 25-300 mp-2 nivele et 1/2-Zona S ...

Sud, Bistrița

300 mp utili
1998
Agenție

4 luni în urmă
6

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou 25 mp-etaj 1-parcare-Zona Str. Lib ...

Sud, Bistrița

25 mp utili
1998
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
12

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere decomandat

Independenței, Bistrița

2 camere
55 mp
Parter / 2
2024
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

8.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu industrial cu utilizare mixtă(producție ...

Viișoara, Bistrița

Agenție

5 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Ap o camera, ultracentral, pietonal, parcare

Ultracentral, Bistrița

1 camere
50 mp
Etaj 1
1911
Agenție

5 luni în urmă
14

551 €
/ lună
500 €
6.89 € / mp / lună

Spatiu Birouri/Cabinet ALL-INCLUSIVE!

Central, Bistrița

80 mp
2000
Agenție

5 luni în urmă
3

250 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Studio 35mp de inchiriat

Central, Bistrița

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 2
2000
Agenție

6 luni în urmă
15

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spațiu Generos de Închiriat - 90 mp Utili - Zon ...

Central, Bistrița

90 mp
Etaj 1 / 2
2005
2E
Agenție

6 luni în urmă
8

750 €
/ lună

Apartament de Lux 4 camere 105 mp-etaj 3-parca ...

Central, Bistrița

4 camere
105 mp
Etaj 3
2023
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

310 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere decomandate, m ...

Central, Bistrița

2 camere
70 mp
Etaj 5 / 10
10E
Agenție

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Andrei Muresanu

Nord, Bistrița

85 mp utili
1989
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
13

450 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, mobilat modern ...

Central, Bistrița

2 camere
50,6 mp
Etaj 1
1970