Proprietăți unice: 899
Proprietari: 183
Agenție

6 zile în urmă
1

310 €
/ lună 5 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 6 ...

Central, Bistrița

62 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

610 €
/ lună 5 € / mp / lună

Se ofera spre inchiriere hala cu suprafata de 1 ...

Central, Bistrița

122 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

840 €
/ lună 3 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

280 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
1

280 €
/ lună 4.91 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

57 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
3

6 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez hala de 250 mp plus 61 mp birouri

Central, Bistrița

250 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
6

2.800 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat, cu suprafata de 560 mp - Bis ...

Central, Bistrița

560 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
3

13.000 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Teren intravilan 1400 mp - Zona Centura -Vama

Centura, Bistrița

1.400 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

2.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Blitz ofera spre inchiriere hala cu suprafata d ...

Central, Bistrița

400 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, modern, situat l ...

Central, Bistrița

100 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 90 mp - Cap de Bou

Independenței, Bistrița

90 mp utili
1936
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

400 €
/ lună

apartament de inchiriat

Central, Bistrița

2 camere
38 mp
Etaj 1
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament doua camere, Mall/Kfc Bistrita

Central, Bistrița

2 camere
55 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
13

33.000 €
/ lună 0.66 € / mp / lună

Teren extravilan cu potential turistic 5 ha in ...

Central, Bistrița

50.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 3 camere in Bistrita, ...

Central, Bistrița

3 camere
72 mp
1995
Agenție

1 săptămână în urmă
7

72.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de 12 ari cu panorama asupra orasului

Central, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

290 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
11

450 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu doua dormitoare si d ...

Central, Bistrița

3 camere
67 mp
2024
6E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial 40 mp la strada-ideal magazin, ...

Central, Bistrița

40 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

200 €
/ lună

Inchiriez camera cu acces din strada!

Central, Bistrița

12 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
2

200 €
/ lună

Inchiriez camera cu acces din strada!

Central, Bistrița

1 camere
12 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

55.500 €
/ lună 38.95 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Tarpiului

Central, Bistrița

1.425 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

59.000 €
/ lună 59 € / mp / lună

Teren intravilan , zona Zavoaie

Central, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
9

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat zona Hotel Diana

Calea Moldovei, Bistrița

2 camere
60 mp
Agenție

5 zile în urmă
13

320 €
/ lună

Chirie apartament 70 mp + 2 Balcoane

Sud, Bistrița

2 camere
70 mp
Etaj 4 / 7
2018
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan/ 4 apartamente

Viișoara, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună

Apartamet de invhiriat

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

250 €
/ lună

Apartamet de invhiriat

Central, Bistrița

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament de lux,3 camere,Langa Mall

Calea Moldovei, Bistrița

3 camere
85 mp
Etaj 5
2020
Agenție

1 lună în urmă
13

5 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Hale Service Camioane & Utilaje Grele – Incinta ...

Sud-Vest, Bistrița

Agenție

1 lună în urmă
5

420 €
/ lună

Apartament 3 camere, etaj 1, s.u.72mp, zona Giu ...

Nord, Bistrița

3 camere
72 mp
Etaj 1
2021